Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

22704 miejsce

Głosowanie w konkursie DO 2011 Roku. Liczby zamiast procentów

W tydzień po rozpoczęciu głosowania zmianiamy sposób prezentacji wyników. Zamiast procentów widocznych dotąd na stronie konkursu, na listach kandydatów pojawi się dokładna liczba głosów, oddanych na każdy z materiałów. Już dziś zobaczysz to dokładnie.

Sonda

Publikujesz swe materiały, by...

 / Fot. .Przypominam, że głosowanie trwa do 18 maja. Głosujemy z pomocą sms, wysyłanych na numer 7155 (koszt 1,23 zł). Jeśli w treści sms, poza prefiksem "doroku" i numerem materiału (w postaci "doroku.999") zawrzecie ciekawe uzasadnienie głosu oddanego na materiał, możecie wygrać wycieczkę zagraniczną wartą 3 tys. zł! Otrzyma ją osoba, której uzasadnienie będzie najciekawsze. Wycieczki zagraniczne są też nagrodami dla Autora materiału, który zyskał w każdej kategorii (poza Junior Media)

Nie powinniście mieć kłopotu z wyborem materiału, na który oddacie głos. Do konkursu zgłoszonych zostało naprawdę prawie 700 ciekawych tekstów i galerii zdjęć. Warto przyjrzeć się im bliżej, ocenić i zdecydować. Od Waszych głosów zależy kto wygra w każdej z kategorii.

Jest jeszcze szansa, by wyróznić się spośród kandydatów. Waszym materiałom na stronie wyników może towarzyszyć miniaturka - na przykład Wasze zdjęcie. Kto chciałby takiego wyróżnienia przysyłajcie LINK do zdjęcia na konkursowy adres: doroku@polskapresse.pl z podaniem nazwy kategorii i numeru materiału na stronie konkursowej. W TYTULE MAILA prosimy wpisywać: Link do zdjęcia DO Roku 2012.

Lista materiałów dostępna jest na stronie konkursowej:

DOROKU.PL


Głosuj na materiał w kategorii: Wydarzenie
Głosuj na materiał w kategorii: Sport
Głosuj na materiał w kategorii: Kultura
Głosuj na materiał w kategorii: Technologia
Głosuj na materiał w kategorii: Styl Życia
Głosuj na materiał w kategorii: Publicystyka
Głosuj na materiał w kategorii: Zdjęcie Roku
Głosuj na szkolną gazetkę w kategorii: Junior MediaStrona konkursu

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (20):

Sortuj komentarze:

obserwator I
 • obserwator I
 • 27.04.2012 09:05

Przecież wszystko jest jak najbardziej czytelne. Jak si wyszło na boisko trzeba grać a nie się żalić że trampki za duże albo gacie za ciasne. Do końcowego gwizdka jeszcze daleko co niektórzy konkursowicze mogą dostać na finiszu zapaści/ SMS-owo finansowej/.

Komentarz został ukrytyrozwiń
5313
 • 5313
 • 27.04.2012 07:46

@ Zbiegniew. Myli się Pan. Numery nigdy się nie zmieniały. Zmieniały się nazwiska a wraz z nimi im przypisane numery. Mylił się poprzednik z następcą, dopiero teraz kreska oddziela uczestników , a nie jest w środku.

"Olanie" Gali, (co wyrażans w ustach człowieka kultury) jest również błędnym myśleniem z Pana stroy. Pańską stratą.

PROSZE NIE ZAPOMINAć O WERDYKCIE KAPITUŁY.
Artykuł prowadzący w głosowaniu w dziale kultura , co pewnie Pana interesuje, słusznie zbiera głosy. Jest świetny. Czy najlepszy tego nie wiem.
A Sprawiedliwości nie było nigdy na świecie, nie ma i nigdy nie będzie. Proszę spaść z księżyca. Bo sprawiedliwość dla każdego z nas jest była i nna i ma inne oblicze. Rzeczywiście sms jest zbyt drogi i zbyt skomplikowany i na dodatek numer telef. sprzedany loterii.pl Ciekawe czy wszyscy dostali los na 33 tys. lub Skodę, albo na 10 tys. pod warunkiem odp. w 3 -7 minut. za 3.95 ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Juror
 • Juror
 • 26.04.2012 23:58

Im więcej znajomych tym większy poziom publikacji. Ale shit!

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 26.04.2012 22:17

Nie , nie bujają. Wydaje mi się, że system zliczający SMS-y musi mieć dużą przerwę pomiędzy końcem jednego sygnału a początkiem następnego. Przy zbyt dużym nasileniu pików z sieci, kolejna transmisja jest traktowana jako kontynuacja poprzedniego numeru i nawet chyba nie jest wykluczone, że wysłany numer może być odczytany mylnie, jako poprzedni. Przypomnijcie sobie, jak serwis startował, to nawet numer zawodnika wytypowanego do konkursu zmieniał się i dopiero potem wszystko się ustabilizowało. W każdym razie pomysł z telefonami komórkowymi od początku był zły, ale skoro kierownictwo wie od nas lepiej trzeba będzie olać całą galę, bo to przecież nie ma nic wspólnego ze sprawiedliwą, rzetelną oceną twórczości.

Komentarz został ukrytyrozwiń
9509
 • 9509
 • 26.04.2012 20:04

Panie Wiosna słońce szkodzi czy co?

Komentarz został ukrytyrozwiń
@ konkursowicz
 • @ konkursowicz
 • 26.04.2012 20:04

mnie też conajmniej 10 osób powiadoiło, że sms wysłało, a w rzeczywistości głosów mam mniej. Po prostu. wcale nie wysłali, bujają.

Komentarz został ukrytyrozwiń
@ konkursowicz
 • @ konkursowicz
 • 26.04.2012 20:02

@ konkursowicz. to znaczy, że tylko 10 znajomych mówiło prawdę i rzeczywiście wysłało sms. Reszta tylko obiecała lub opowiadała, że wysłała.

Komentarz został ukrytyrozwiń

W konkurencji pod tytułem - kultura - zapadło już rozstrzygnięcie. Szkoda kasy na sms-y jeżeli kogoś nie stać na wysłanie ok. tysiąca głosów( na tyle oceniam mozliwości lidera. Gratulacje dla Pana Mellera za najlepszy tekst.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Konkursowicz
 • Konkursowicz
 • 26.04.2012 18:55

Ale nie odzwierciedla ilości SMSów wysłanych do tej pory. Sam wysłałem 15 SMSów nie dodając do tego moich znajomych, a liczba moich zdobytych głosów nie przekracza 25!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wynik liczbowy jest bardziej czytelny od procentowego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.