Facebook Google+ Twitter

Głosuj na ekstremistów!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-05-13 00:01

W kraju Donald Tusk coś się ostatnio wycofywał z części dawnych obietnic, przepraszał że obiecuje, czy też kłamał że przeprasza... usiłował pokazać, że jest lepszym Kaczyńskim od Kaczyńskiego...

No i się okazało, że to była słuszna koncepcja, bo mu wzrosło! A może tylko media, jak zwykle, zmanipulowały dane. Rzeczywistość to ostatecznie zweryfikuje. Ale za to znów politycy okrutnie się na rzeczywistości zemszczą... .

Jednym słowem Nudy; nic nowego.

A tymczasem wici ogniste o wyborach do Parlamentu Errorpejskiego już rozesłano na cztery Świata strony.

I już niebawem, cisza wyborcza okryje naszą małą, zieloną wysepkę litościwą zasłoną milczenia.

Bądźmy szczerzy. To wybory to szopka. Ten parlament to zasłona dymna.

Unia nie potrafi nawet uzgodnić, czy mamy się z Putinem przestać bawić, czy tylko pogrozić mu paluszkiem, nie skarżąc Mamie.

A jednak wzywam Was, młodzi, wykształceni, z dużych miast, wzywam Was starzy, bez szkoły, z zapadłych dziur, wzywam Was, Katolicy, wzywam Was, feministki, wzywam Was, Polacy z Polski, Polacy ze wschodu, Polacy z Zachodu, Polacy z suchego Południa, Polacy z mroźnej Północy. Wzywam was Żydzi polscy, wzywam Was, Zielone Ludziki przebywające w tajnym ośrodku badawczym pod Płońskiem na mocy sekretnej umowy rządu USA z rządem Polskim zawartej przed rokiem. Wzywam Was przedstawiciele mniejszości niemieckiej, wzywam Was, Górale, Turcy, Wietnamczycy, Kaszubi, Ślązacy, Lipkowie, Cyganie, geje i Pigmeje z polskim obywatelstwem. Wzywam WSZYSTKICH którzy mogą głosować;

GŁOSUJCIE.

Głosujcie na Korwina bo uzdrowi gospodarkę, głosujcie na Narodowców bo wyzwolą Naród. Głosujcie na kandydatów niezależnych, bo lepszy jeden zbój, niż cały rój. Głosujcie na Palącego Konopie Kota bo... już sama nazwa wskazuje, co pozwoli robić!

Głosujcie, bo co nam pozostaje?

Głosujcie, bo w domu wariatów normalność to ekstremizm.

Głosujcie bo już czas najwyższy wymienić małpy w tym cyrku, albo zwinąć namiot!
(Michał Szymański)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.