Facebook Google+ Twitter

Głosuj na Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami

Łódzkie TOZ może otrzymać ponad 400 kilogramów karmy. Wystarczy oddać na nie swój głos w internetowym głosowaniu.

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Łodzi funkcjonuje od 1990 roku. Podstawowym celem działalności jest niesienie pomocy oraz opieka nad bezdomnymi i krzywdzonymi zwierzętami. Towarzystwo zapewnia pomoc weterynaryjną, szuka domów adopcyjnych oraz podejmuje działania zapobiegające bezdomności zwierząt.

- Zawsze pomagamy innym. Teraz, kiedy kończą nam się środki, to my potrzebujemy pomocy dla naszych podopiecznych. Obecnie pod naszą opieką przebywa 21 psów i 20 kotów, a cały czas przekazujemy karmę również niezamożnym opiekunom zwierząt – takich osób jest około 300. Dlatego bardzo liczymy na pomoc mieszkańców Łodzi i prosimy o głosowanie na naszą organizację – mówi Amanda Chudek, Sekretarz ŁTOZ.

Akcja „Pomoc dla schronisk” jest organizowana przez firmę Krakvet od 2008 roku. Do tej pory udało się pomóc 50 schroniskom w całej Polsce, do których trafiło ponad 70 ton karmy dla zwierząt.

- Każdego miesiąca nasi klienci, rezygnując z rabatów, przekazują na pomoc dla schronisk kwotę około 15 tysięcy złotych, do której my dokładamy kolejny tysiąc. W ten sposób w ciągu pięciu lat udało nam się przekazać schroniskom karmę za ponad pół miliona złotych – mówi właściciel Krakvetu Marek Batko.

Ty też możesz pomóc
Aby pomóc Towarzystwu Opieki nad Zwierzętami w Łodzi, wystarczy wejść na stronę www.krakvet.pl i, po ówczesnej rejestracji, w zakładce „Nasza pomoc dla schronisk” zagłosować na wybraną placówkę. To zajmie tylko chwilę, a może poprawić los pokrzywdzonych zwierzaków. Głosy oddawać można do końca lutego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.