Facebook Google+ Twitter

Głosuj na swój serwis w konkursie Webstarfestiwal!

Od dziś do 16 listopada trwa głosowanie internautów w konkursie Webstarfestiwal. Wiadomości24.pl także w tym roku dostały się do finału i w kategorii "Społeczność" ubiegają się o wygraną. Głosowanie odbywa się przez wysłanie sms-a. Koszt - 2,44zł z VAT.

Dyplom i statuetka Webstara. / Fot. Materiały własneAby oddać głos, do czego serdecznie zachęcam, należy na numer 7238 wysłać treść: WSF.W1703. Wśród głosujących organizatorzy wyłonią jedną osobę, która wygra 5 tys. zł.

Rok temu, decyzją Akademii Internetu Webstarfestival, serwis Wiadomości24.pl zyskał tytuł najlepszej strony roku w kategorii "Społeczność". W poprzednich latach, w konkursie Webstarfestival, Wiadomości24.pl zwyciężały w kategorii "Wiadomości i Informacje" (rok 2006, nagroda Akademii Internetu), a także w kategorii "Media" (rok 2007, nagroda internautów). To, rzecz jasna, wyraz uznania przede wszystkim dla wspaniałych twórców serwisu - dziennikarzy obywatelskich.

Preselekcję w konkursie Webstarfestiwal na najlepsze strony w polskim Internecie przeszły także inne serwisy Polskapresse: Ekstraklasa.net (kategoria Sport i Rekreacja W18), Polskatimes.pl - (kategoria Wiadomości i Media W24) oraz Sklepy.Gratka.pl (kategoria Sklep internetowy W16)

Strona konkursu

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (17):

Sortuj komentarze:

Kusi..oj kusi;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

brawo Witoldzie :) wykorzystajmy rzesze DO abyśmy wygrali - nie tędy redakcjo a raczej "redakcjo". Cóż to za obiektywne głosy są ;/

Ale macie racje, na SWÓJ serwis zagłosuję.

A Wy wszyscy, którzy tak chętnie oddajecie swoje 2,44 na jakieś w24 to może też wpłacicie na mój rachunek po skromne 2 zł.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tego roku cieniutkooo....

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 10.11.2009 12:32

to ja jadę kupić lusterko, naturalnie dla mojej ukochanej maszynki, lusterko wsteczne, a drogie jest jak cholera, Chanel no5 to pestka przy tym!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak wygrasz 5 tys., to będziesz mógł przeznaczyć więcej;)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 09.11.2009 22:22

Wolę przeznaczyć na inne cele, bardziej uzasadnione.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Już zadziałałem. Cześć!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Koleżanki i koledzy - do dzieła...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Póki co mocno w tyle...

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • P S
  • 04.11.2009 09:24

trochę ta idea głosowań sms-owych nie do końca mi się podoba, bo zazwyczaj wygrywa ten kto ma więcej kasy, ale jedną eske wysłałem :), kiedyś zgłosiłem stronę do konkursu WPROST, głosowanie wyglądało tak że dwa inne serwisy 5 minut przed końcem głosowania zaczęły dostawać setki smsów, czyli widać że ktoś kupował wygraną (tam było widać ilość głosów na żywo)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.