Facebook Google+ Twitter

Głosuj na swój serwis w konkursie Webstarfestiwal!

Od dziś do 16 listopada trwa głosowanie internautów w konkursie Webstarfestiwal. Wiadomości24.pl także w tym roku dostały się do finału i w kategorii "Społeczność" ubiegają się o wygraną. Głosowanie odbywa się przez wysłanie sms-a. Koszt - 2,44zł z VAT.

Dyplom i statuetka Webstara. / Fot. Materiały własneAby oddać głos, do czego serdecznie zachęcam, należy na numer 7238 wysłać treść: WSF.W1703. Wśród głosujących organizatorzy wyłonią jedną osobę, która wygra 5 tys. zł.

Rok temu, decyzją Akademii Internetu Webstarfestival, serwis Wiadomości24.pl zyskał tytuł najlepszej strony roku w kategorii "Społeczność". W poprzednich latach, w konkursie Webstarfestival, Wiadomości24.pl zwyciężały w kategorii "Wiadomości i Informacje" (rok 2006, nagroda Akademii Internetu), a także w kategorii "Media" (rok 2007, nagroda internautów). To, rzecz jasna, wyraz uznania przede wszystkim dla wspaniałych twórców serwisu - dziennikarzy obywatelskich.

Preselekcję w konkursie Webstarfestiwal na najlepsze strony w polskim Internecie przeszły także inne serwisy Polskapresse: Ekstraklasa.net (kategoria Sport i Rekreacja W18), Polskatimes.pl - (kategoria Wiadomości i Media W24) oraz Sklepy.Gratka.pl (kategoria Sklep internetowy W16)

Strona konkursu

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (17):

Sortuj komentarze:

Kusi..oj kusi;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

brawo Witoldzie :) wykorzystajmy rzesze DO abyśmy wygrali - nie tędy redakcjo a raczej "redakcjo". Cóż to za obiektywne głosy są ;/

Ale macie racje, na SWÓJ serwis zagłosuję.

A Wy wszyscy, którzy tak chętnie oddajecie swoje 2,44 na jakieś w24 to może też wpłacicie na mój rachunek po skromne 2 zł.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tego roku cieniutkooo....

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 10.11.2009 12:32

to ja jadę kupić lusterko, naturalnie dla mojej ukochanej maszynki, lusterko wsteczne, a drogie jest jak cholera, Chanel no5 to pestka przy tym!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak wygrasz 5 tys., to będziesz mógł przeznaczyć więcej;)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 09.11.2009 22:22

Wolę przeznaczyć na inne cele, bardziej uzasadnione.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Już zadziałałem. Cześć!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Koleżanki i koledzy - do dzieła...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Póki co mocno w tyle...

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • P S
  • 04.11.2009 09:24

trochę ta idea głosowań sms-owych nie do końca mi się podoba, bo zazwyczaj wygrywa ten kto ma więcej kasy, ale jedną eske wysłałem :), kiedyś zgłosiłem stronę do konkursu WPROST, głosowanie wyglądało tak że dwa inne serwisy 5 minut przed końcem głosowania zaczęły dostawać setki smsów, czyli widać że ktoś kupował wygraną (tam było widać ilość głosów na żywo)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.