Facebook Google+ Twitter

Głuchołazy zapraszają na festiwal Kropka

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2008-07-08 09:37

Już po raz drugi w Głuchołazach odbędzie się Ogólnopolski Festiwal Piosenki Turystycznej (i nie tylko). Od 18 do 20 lipca wystąpi kilkudziesięciu zaproszonych artystów z całej Polski.

 / Fot. http://www.kropka.art.pl/pobierz.phpW trakcie czterech koncertów odbędą się dwie premiery. Okazją do pierwszej będzie ledwo co wydany album ''Chwile'' grupy Cisza Jak Ta. Drugim będzie ukazująca się właśnie po dwóch latach przerwy kolejna część płyty: ''W górach jest wszystko co kocham...'' (cz. VI).

Tradycyjnie dla młodych i mniej znanych wykonawców organizatorzy organizują w sobotni dzień konkurs, w którym może wsiąść udział każdy twórca grający własną autorską muzykę (dopuszcza się także interpretacje znanych piosenek turystycznych) z kręgu piosenki poetyckiej i turystycznej. Dla zwycięzców przewidziane są ciekawe nagrody. Warunki uczestnictwa w konkursie znajdują się na stronie przeglądu.

Kolejną atrakcją jest tzw. Dzień Czeski, czyli spotkanie z piosenką turystyczną naszych południowych sąsiadów. Jak bardzo się różni lub jak bardzo jest podobna do naszej piosenki ze szlaków, będziemy mogli porównać w niedzielne popołudnie. Więcej informacji o samej imprezie - imprezie. m.in. jak dojechać, kwestie noclegów (m.in. darmowe pole namiotowe!), dokładny program, itp. znajdziecie na oficjalnej stronie Przeglądu.

Paweł Konieczny

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.