Facebook Google+ Twitter

Głupota ludzka nie zna granic

Albert Einstein powiedział kiedyś: "Dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są wątpliwości".

"My name is Forrest"


Rodzinny spacer po lesie. Dookoła różne elementy składające się na cud, jakim teren jest - różnokolorowe liście, żołędzie, czasem uda się zauważyć jakieś zwierzęta... A co można znaleźć bez większego trudu? Co w polskich lasach rzuca się w oczy? Śmieci. Śmieci, śmieci i jeszcze raz śmieci. Nie rozumiem, jak ludzie mogą być tak głupi, żeby wywozić całe worki śmieci i niszczyć środowisko? Później w to miejscu pojawią się jakieś zwierzęta, np. sarny i się skaleczą. Skaleczone sarny być może nie będą mogły szybko biegać, a wtedy staną się łatwiejszym łupem dla drapieżników, a to może spowodować zagrożenie populacji saren...

Albo inaczej sarna zje coś szkodliwego i zdechnie. Potem przyjdzie kolejna i kolejna i sytuacja się powtórzy. Wtedy drapieżniki nie będą miały czego jeść - efektem będzie śmierć głodowa takich rysi na przykład.

No dobra, trzeci przykład. Dzieci zobaczą w lesie śmieci i pomyślą sobie, że wolno tak wyrzucać różnorodne graty gdzie popadnie. Efekt? Cała historia zatoczy koło. Ludzie! Czas się obudzić!

"All I want for Christmas..."


A skoro już o śmieciach... Już niedługo zostaniemy zalani falą śmieci w mass mediach. Tymi śmieciami będą oczywiście reklamy i piosenki świąteczne. Na początku listopada pojawiają się pierwsze świąteczne dekoracje,wyprzedaże i produkty! Jak wobec tego uniknąć zobojętnienia świąt, skoro jeszcze przed 24 grudnia będziemy mieli ich dosyć?

Pamiętacie to z poprzednich lat? Nie bójcie się - ten i pare innych utworów będzie nam grane zawsze od początku listopada do samych świat...


Tak więc, z okazji zbliżających się za blisko dwa miesiące świąt Bożego Narodzenia życzę nam wszystkim światła rozumu i świętego spokoju!

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Bonanza
  • Bonanza
  • 06.11.2011 01:35

@szeryf
To jak widzę tyjesteś tym pierwszym z najgłupszych bo jak uderzyć w stół to nożyczki się odezwą nawet nie wiesz co on napisał i o kim

Komentarz został ukrytyrozwiń
szeryf
  • szeryf
  • 05.11.2011 12:28

A ty Bień to nie z tego kraju? ..głupi naród,..........nieodpowiedzialnych i ograniczonych ludzi. A ty co dla "głupiego"kraju robisz żeby było lepiej. Ty żeś pośród nich najgłupszy jak o własnym kraju i rodakach tak piszesz.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Temat śmieci, w Polsce to nie tylko zaśmiecone lasy. Ten głupi naród nie myśli nie tylko w kwestii śmieci. A dowodem na to jest leserstwo i głupota sejmu i senatu. Produkują gnioty w których jeszcze przed nabraniem mocy prawnej uwidaczniają się kardynalne błędy. Dyskwalifikujące daną ustawę. Śmieci to tylko czubek góry lodowej problemów w Polsce. Kraju rządzonego przez nieodpowiedzialnych i ograniczonych ludzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.