Facebook Google+ Twitter

Gmail się zmienia. Sprawdź, co warto wiedzieć o "nowej" poczcie!

Używasz Gmaila? Ostatnio trochę się w nim zmieniło! Zobacz jak się teraz pisze i odpowiada na wiadomości. Prosto i wygodnie, a może wcześniej było lepiej?

Sonda

Używasz Gmaila?

Logujesz się na Gmaila, a tu takie okienko? Spokojnie - lepiej to niż brak informacji. / Fot. Łukasz Szeremeta/GmailGmail można lubić bądź nie. Podobnie jest ze wszystkim co nas otacza, również wirtualnie. Nie ulega jednak wątpliwości, że poczta od Google zapoczątkowała pewne zmiany - w pojemności darmowego konta. Już w pierwszą rocznicę powstania, oferowana przestrzeń uległa podwojeniu. Ku radości użytkowników, dodano też funkcję, która automatycznie zwiększa pojemność konta. Obecnie darmowa powierzchnia konta wynosi ponad 10,1 GB i ciągle, ale powoli się powiększa.

Gmail urzekł również sporą rzeszę osób m.in. dużymi możliwościami konfiguracji, dobrą wyszukiwarką czy grupowaniem wiadomości w wątki. Wątpliwości niektórych budzi natomiast skanowanie poczty pod względem słów kluczowych. Wszystko to ma służyć dopasowaniu materiałów reklamowych do naszych preferencji.

Prosta instrukcja jak pisać maile w nowym interfejsie. Prosto, czy za prosto? / Fot. Łukasz Szeremeta/GmailZmiany, które tym razem zaserwowała firma Google można uznać za dość znaczące. Dotychczas, nową wiadomość w webowym kliencie poczty tworzyło się na niemal pełnym ekranie. Nie było to za bardzo wygodne, gdy np. chciało się w tym samym czasie przejrzeć inny e-mail. Wyjściem w takiej sytuacji mogło być otwarcie Gmaila w dwóch kartach - w jednej z nich pisało się nową wiadomości, a w drugiej korzystało z innych funkcjonalności poczty.

Czytaj dalej o najświeższych nowościach w usłudze Google!-->


-> Profil autora na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Tak, w tym przypadku Gmail jest udostępniany poprzez Google Apps :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

@gazeta.pl , to przecież też gmail.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.