Facebook Google+ Twitter

Gmina Czarne. Niebawem XVI sesja Rady Miejskiej

Poniedziałkowa, 5 marca br., sesja Rady Miejskiej w gminie Czarne szczególnie dotyczyć będzie przyjęcia programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi, a także określenia zasad zbywania udziałów gminy w spółce komunalnej.

Urząd Miasta i Gminy w Czarnem - XVI sesja Rady Miejskiej w Czarnem / Fot. Piotr Zabrocki z CzarnegoW poniedziałek, 5 marca o godzinie 12.00, w sali nr 5 Urzędu Gminy w Czarnem odbędzie się XVI sesja Rady Miejskiej.

W programie obrad jest między innymi podjęcie uchwał w sprawie: przyjęcia programu opieki nad zwierzętami oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie gminy, określenia zasad zbywania udziałów gminy w spółce komunalnej, wprowadzenia zmian do Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata 2012-2024.

Urząd Miasta i Gminy w Czarnem - XVI sesja Rady Miejskiej / Fot. Piotr Zabrocki z CzarnegoBurmistrz udzieli także odpowiedzi na złożone przez radnych interpelacje, między innymi w sprawie: złego stanu technicznego drogi w Nadziejewie, podejmowanych działań, dotyczących zadania inwestycyjnego pod nazwą "Budowa Posterunku Policji w Czarnem", a także w sprawie podjęcia negocjacji z PKP o bezpłatnym przejęciu terenu kolejowego (z przeznaczeniem na parking), który znajduje się przy ulicy Kolejowej (w bliskim sąsiedztwie z nowo wybudowanym domem pogrzebowym).

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.