Facebook Google+ Twitter

Gmina Czarne. Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego

Od lat niebywałą popularnością wśród zawodników tenisa stołowego cieszy się ogólnopolski turniej, który organizowany jest przez Czarneńskie Stowarzyszenie Tenisowe. W sportowych zmaganiach uczestniczą zawodnicy z różnych stron Polski.

Już po raz kolejny członkowie Czarneńskiego Stowarzyszenia Tenisowego przygotowali ogólnopolski turniej, którego głównym celem jest popularyzacja tenisa stołowego wśród różnych grup wiekowych.

W sportowej rywalizacji uczestniczyło ponad 60 zawodników, którzy przybyli między innymi z Chojnic, Polnicy, Lotynia, Szczecinka, Złocieńca, Koszalina, Białogardu, Bytowa, Człuchowa, Nadziejewa, Domisławia i Czarnego. Rozgrywki przeprowadzone zostały systemem pucharowym w trzech kategoriach: juniorzy do 18 lat , seniorzy i seniorzy powyżej 50 lat.

Tradycją jest to, że podczas uroczystego rozpoczęcia pingpongowych zmagań docenieni zostają najmłodszy i najstarszy uczestnik turnieju, a także zawodnik, który przyjechał
z najdalszej miejscowości. Tradycją jest również to, że dla najmłodszego i najstarszego zawodnika turnieju nagrody funduje Poseł RP Piotr Stanke z Chojnic. Tym razem okazało się, że najmłodszym zawodnikiem turnieju był Andrzej Prondzyński z Lotynia koło Chojnic, a najstarszym Henryk Bieliński z Czarnego.

Zwycięzcami turnieju zostali:
w kategorii juniorzy: Karol Dzida z Białogardu,
w kategorii seniorzy: Rafał Ordza z Chojnic,
w kategorii seniorzy powyżej 50 lat
Antoni Biedziuk ze Szczecinka.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.