Facebook Google+ Twitter

Gmina Czarne. XV sesja Rady Miejskiej

Niezwykle ciekawie zapowiada się XV sesja Rady Miejskiej w Czarnem. Na obrady przybędzie Starosta Człuchowski. Zostaną przedstawione zamierzenia inwestycyjne, które będą realizowane na terenie gminy Czarne przez powiat.

Rada Miejska i Urząd Miasta i Gminy w Czarnem - tablice informacyjne. / Fot. Piotr Zabrocki z Czarnego31 stycznia 2012 roku o godzinie 10.00 w Urzędzie Miasta i Gminy w Czarnem odbędzie się XV sesja Rady Miejskiej. W porządku obrad m.in.: informacje Starosty Człuchowskiego o zamierzeniach inwestycyjnych powiatu na terenie gminy Czarne, odpowiedzi na interpelacje i zapytania, podjęcie uchwał w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru we wsi Bińcze, a także dla obszaru działki nr 194/39 w obrębie geodezyjnym Sokole i działki nr 100/1 w obrębie geodezyjnym Biernatka.

Podjęte zostaną również decyzje w sprawie zmian budżetu gminy na 2012 rok,
a także wprowadzone zmiany do Wieloletniej Prognozy Finansowej. Ostatnia z uchwał dotyczy placu zabaw, który ma zostać zrealizowany w miejscowości Bińcze
w ramach projektu pod nazwą " Żyj zdrowo i wesoło - bezpieczne place zabaw
w Gminie Czarne ".Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.