Facebook Google+ Twitter

Gmina Łuków. Błękitna planeta. Podróż w czasie i w przestrzeni

Na konkurs „Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze, wczoraj, dziś i jutro” ogłoszony już po raz osiemnasty przez Państwowy Instytut Geologiczny-Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie, uczniowie z gminy Łuków przygotowali 32 prace.

 / Fot. Logo KonkursuDo Konkursu przystąpili uczniowie klas IV – VI i swoje prace przekazali Lokalnej Grupie Działania „RAZEM KU LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI”.

Komisja złożona z przedstawicieli LGD i gminy Łuków oceniła je, następnie przekazała do Muzeum Geologicznego PIG-PIB, gdzie odbędzie się konkurs regionalny.

Nagrody otrzymali: Maja Sadło – Zespół Szkół w Gręzówce, Paulina Wawrzyńczak – Zespół Szkół w Czerśli i Filip Komsta – Szkoła Podstawowa w Strzyżewie.

 / Fot. Archiwum UG ŁukówWyróżnieniami nagrodzono: Eryka Sosnowskiego –Zespół Szkół w Gręzówce, Zuzannę Sadło –Zespół Szkół w Rolach, Roksanę Burdoń –Zespół Szkół w Rolach, Gabrielę Celińską –Zespół Szkół w Gołaszynie oraz Alicję Cegiełkę –Zespół Szkół w Gręzówce.

Głównym organizatorem Konkursu geologiczno-środowiskowego jest Muzeum Geologiczne PIG-PIB, koordynatorką - Monika Krzeczyńska.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.