Facebook Google+ Twitter

Gmina Stoczek Łukowski. Gość w dom...

Niewdzięcznikami okazali się być goście, którzy serdeczne i gościnne podejmowani byli przez mieszkankę gminy Stoczek Łukowski, a następnie ją okradli.

 / Fot. J. Kirzyński/ zdjęcie inscenizacyjnePod pretekstem otrzymania pomocy dwaj mężczyźni weszli do domu starszej kobiety. Wykorzystując jej nieuwagę skradli biżuterię. Cyniczny złodziej nie widzi u drugiego człowieka zalet. Jest czujny w ciemności, a ślepy na światło - uważają kryminolodzy.

Wczoraj dwaj nieznani mężczyźni poprosili starszą kobietę o wsparcie finansowe i żywność. Przybyli z drogi, jak nakazuje obowiązek, zostali nakarmieni. Poczęstowani ciastem, kawą.

Po wyjściu niespodziewanych gości okazało się, że z domu przemiłej kobiety, zginęła biżuteria o wartości 10 tys. zł.

- Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia, sprawdzają czy ofiarą złodziei padli inni mieszkańcy powiatu  / Fot. Archiwum KWP Lublinłukowskiego - wyjaśnił rzecznik prasowy KPP w Łukowie asp. szt. Marcin Józwik. - Apelujemy o szczególną ostrożność w takich sytuacjach.

Jeśli już decydujemy się na wpuszczenie obcych osób do mieszkania zadbajmy, by był z nami inny domownik, sąsiad czy ktoś komu ufamy.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.