Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

18206 miejsce

Gmina Wola Mysłowska. Moc była z nim

Ksiądz Jan Twardowski pisał, że szczęście przychodzi często, kiedy wydaje się nam, że go nie szukamy. Psychoanalityk Erich Fromm uznawał, że szczęście nie jest ani dziełem przypadku, ani darem bogów. To coś, co każdy z nas musi wypracować.

 / Fot. Archiwum KPP ŁukówNie ulega najmniejszej wątpliwości, że 22. latek z gminy Wola Mysłowska z prędkością 140 km na godzinę pędził z pożądanym stanem duszy drogą przez urokliwy Jarczew. Zapewne z powodu wypitej wódki nie odczuwał pełnej harmonii duszy z ciałem.

W pewnym momencie stracił panowanie nad kierownicą i wjechał w ogrodzenie pobliskiej posesji.

- Siła uderzenia była tak duża, że pojazd zniszczył trzy przęsła i bramę wjazdową - relacjonował rzecznik łukowskiej Policji asp.  / Fot. Archiwum KWP Lublinszt. Marcin Józwik.

 / Fot. Archiwum KPP ŁukówKierowca wydostał się z rozbitego auta, wszedł na jezdnię i upadł. Najwidoczniej nie zauważył go kierowca nadjeżdżającego samochodu, nie zareagował on również na znaki dawane przez świadków i najechał na leżącego na asfalcie, nieprzytomnego mężczyznę.

Mieszkańcy, strażacy unieśli i przemieścili pojazd, a wtedy pokrzywdzonemu można było udzielić pomocy medycznej.

Uczestnik dwóch zdarzeń drogowych został przewieziony do szpitala. Może mówić o ogromnym szczęściu, okazało się że doznał on tylko niegroźnych potłuczeń.

Niebawem 22. latek odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie  / Fot. Archiwum KPP Łukówzabudowanym.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Filozoficzny wstęp połączony z prozą życia… A dlaczego nie? To też dobry sposób, żeby opisać skutki prowadzenia pojazdów mechanicznych pod wpływem alkoholu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.