Facebook Google+ Twitter

Gnucci Banana i Cristian Denmarka zagrają w lutym w Polsce

Za kilka tygodni kolejna rozgrzewka przed Tauronem: w Krakowie i Katowicach na specjalnych koncertach pojawią się taneczni goście: Gnucci Banana i Cristian Denmarka, z polskimi supportami.

 / Fot. Gnucci

Gnuci Banana została obwołana objawieniem ostatniej edycji Taurona - na tym festiwalu faktycznie zdarza się, że na scenie Red Bullowego autobusu pojawiają się zespoły, które wkrótce wdzierają się szturmem w powszechne gusta (w 2011 roku taką petardą był Spoek Mathambo). Raperka wywołała ponoć ogromne poruszenie i świetnie wykorzystała swoje sceniczne talenta w zwoływaniu tłumów pod scenę. Po tym rewelacyjnym koncercie zdobyła sobie oddanych fanów i teraz jej przyjazd na własny koncert jest potwierdzeniem tej pozycji.

Kto nie wierzy, niech zobaczy:15 lutego w krakowskim Prozaku 2.0 zagra Gnucci, w towarzystwie szwedzkiego DJa zwanego Cristian Denmarka, oraz z polskim supportem Mentalcut.

Następnego wieczora, 16 lutego, Gnucci, Cristian oraz Mr Lex and Rawski z Noviką zagrają dla katowickiej publiczności w Hipnozie. Koncerty zaczną się w obu miejscach o godzinie 21, a bilety kosztują 30 zł (35 w dniu imprezy).


Godna rozgrzewka przed Tauronem, który niedawno został uznany za jeden z najlepszych europejskich festiwali w konkursie European Festival Awards.

Zapraszamy!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.