Facebook Google+ Twitter

Godlewski: debata Kaczyński - Tusk zaskoczyła najbardziej

Andrzej Godlewski, szef działu opinie gazety "Polska" podsumowuje debatę Kwaśniewski - Tusk oraz pozostałe 3 debaty liderów politycznych, które mieliśmy okazję obejrzeć.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Artur, pamiętasz ile wynosiła inflacja w 88 ? O 89 nie wspominając. W Polsce była katastrofa gospodarcza, której w innych barakach Obozu zupełnie nie było. U nas było prawie jak w Mongolii. Dziś Czechom i Węgrom brakuje tyle samo do Irlandii co Polsce. A te kraje doskonale pamiętam z lat 80. Budapeszt juz wtedy wyglądał jak Warszawa dziś. Satelitarna tv, prywatni przedsiebiorcy z własnymi helikopterami, wielkie sieci handlowe, autostrady, prywatne knajpy, handel, tor formuły1, turystyka na poziome europejskim. Nasze 18 lat to wielki sukces.

Komentarz został ukrytyrozwiń

I co z tego będzie miał przeciętny Kowalski oprócz zmiany warty przy korycie? Jak wczoraj przeczytałem słowa Kaczyńskiego że w 4 lata w Polsce nie da się zbudować Irlandii, to pomyślałem że Kaczyński nie umie liczyć. Od 1989 do 2007 minęły cztery lata? A ja myślałem że osiemnaście. OSIEMNAśCIE STRACONYCH LAT! Ile jeszcze czasu dadzą sobie politycy (a raczej Polacy dadzą politykom) na budowanie drugiej Irlandii?!KONKRETY PANOWIE I PANIE!Czas się wykazać a nie debatować.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.