Facebook Google+ Twitter

Godson odparł atak gejów

Czarnoskóry poseł PO, John Abraham Godson, wygrał z gejami, którzy żądali dla niego kary. Komisja Etyki Poselskiej odrzuciła wniosek Roberta Biedronia.

Poseł Godson na facebooku / Fot. FacebookKilka godzin temu poseł Godson ujawnił na facebooku, że odbyło się posiedzenie Komisji Etyki Poselskiej ws. wniosku zgłoszonego przez lobby homoseksualne o ukaranie go za wypowiedź medialną, w której cytował, iż homoseksualizm jest wypaczeniem. - Komisja odrzuciła niniejszy wniosek - podał poseł.

- "Dwie organizacje promujące homoseksualizm wnioskują o ukaranie mnie przez Komisję Etyki Poselskiej za to, że cytowałem, że Pismo Święte nazywa homoseksualizm wypaczeniem" - skarżył się czarnoskóry polityk.

Chodziło o dwie wypowiedzi. Jedna z nich to cytowanie Listu św. Pawła do Rzymian, konkretnie słów, w których homoseksualizm jest nazwany wypaczeniem. Druga wypowiedź to wystąpienie, w którym Godson powiedział, że zna kilku homoseksualistów, a jeden z nich się nawrócił i przestał praktykować zachowania homoseksualne. Obie wypowiedzi były dla aktywistów gejowskich oburzające.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Dla jednych homoseksualizm jest grzechem (z katolickiego punktu widzenia czynne zachowania homoseksualne oznaczają grzech ciężki lub śmiertelny) dla drugich to fajna zabawa i świetny temat na ofensywę polityczną zgodną z filozofią Herberta Marcusego. Jedno mnie w tym wszystkim naprawdę dziwi. a mianowicie polityczno-prawne rozdwojenie jaźni. Jeśli być homo jest ok (a taka wykładnia płynie w tej chwili z Waszyngtonu i Brukseli, Berlina i Paryża i nasz kraj ma obowiązek się temu podporządkować, bo inaczej będziemy razem z tym strasznym faszystą Orbanem) to z jakiego powodu ogranicza się szerzenie tego wśród dziatwy szkolnej? Przecież to właśnie szkoła powinna kształtować jedynie słuszną postawę; uczyć tego, co obowiązuje w państwie (a tym bardziej w superpaństwie).

Czyżby ludzie postępowi and politically correct chcieli pozostawić zajęcia tego rodzaju wyłącznie szkołom katolickim, regularnie o to (a właściwie dlaczego?) o to oskarżanym?

Proszę wszystkich ludzi postępowych o wyjaśnienie moich wątpilwości...

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 08.03.2013 15:11

Panie Grzegorzu, myślę, że Maria ma w planach napisanie serii artykułów o głodzie. W Watykanie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Porusza Pani te tematy, które są bliskie Pani sercu. Czyli wszelkie o seksie, wolnych związkach, układach partnerskich, małżeństwach i tak dalej. Każdy ma prawo robić co lubi, ale proszę nie dorabiać do tego ideologii od razu. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

ja poruszam te tematy i z tej strony, której mainstream raczej nie rusza. Faktycznie o ubóstwie rodzin niewiele się piszę. O konsekwencjach polityki genderowej prawie w ogóle. Mało kto chce się tym zająć i mało kto się na tym zna.

Komentarz został ukrytyrozwiń

He he he ,
dobre dobre Panie Grzegorzu :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cieszę się szalenie, ze wreszcie autorka poruszyła temat niedojadających dzieci...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.