Facebook Google+ Twitter

Godson zostanie prezydentem Łodzi? Ireneusz Raś: Niepoważne zachowanie

Czarnoskóry pastor zielonoświątkowców, a przy okazji poseł PO John Godson ogłosił dziś w sejmie, że "rozważa kandydowanie na prezydenta Łodzi", a decyzję podejmie na jesieni. "To niedojrzała autokreacja" - komentuje Ireneusz Raś.

John Godson i Hanna Zdanowska, grudzień 2012 / Fot. źródło: https://www.facebook.com/johnagodson"Rozważam kandydowanie na prezydenta Łodzi" - powiedział John Godson na konferencji prasowej w sejmie. Ostateczną decyzję podejmie jednak jesienią, kiedy zapozna się z "opiniami mieszkańców".

Jak twierdzi, zakochał się w Łodzi, a jego miastu potrzebne są bardziej dynamiczne i szybsze rządy niż te, które gwarantuje partyjna koleżanka Hanna Zdanowska. On może to wszystko zapewnić. Na pytanie, czy będzie konkurował z obecną prezydent odpowiedział, że nie może tego wykluczyć. "W życiu jestem zdecydowanym, upierdliwym człowiekiem, jak coś wezmę, to nie odpuszczam. Łódź zasługuje na szybszego prezydenta" - mówił i dodał, że wywodzi się z samorządu i priorytetem zawsze pozostaje dla niego Łódź. Przypomnijmy, że kochający Łódź radny Godson objął mandat po ustępującej Hannie Zdanowskiej. W sejmie znany jest głównie z dogłębnego analizowania homoseksualizmu i in vitro, nie sytuacji łodzian, których teraz chce prosić o opinię na temat Zdanowskiej.

Marzenia Godsona o prezydenturze rozwiewa Ireneusz Raś, poseł PO ze skrzydła konserwatywnego. W rozmowie z Polsat News stwierdził, że nie ma mowy, by w wyborach samorządowych na stanowisko prezydenta startowało dwóch kandydatów z Platformy Obywatelskiej. "W wyborach wystartuje jeden kandydat i każda inna reakcja wobec tej formuły musi zakończyć się wykluczeniem. Nie możemy pozwolić na anarchię". Raś przyznał, że jego kolega nadal "uczy się polityki", a dzisiejszą konferencję uważa za "niepoważne zachowanie". "Złe miejsce, zły czas i nie ta formuła. Godson wciąż uczy się polityki i nieraz zaskakuje swoim zachowaniem. Ja bym traktował to zachowanie jako niepoważne. To niedojrzała autokreacja".

Poseł John Godson ogłosił dziś, że podjął decyzję, że decyzję podejmie... ale dopiero jesienią. Tak krótko można podsumować jego wystąpienie. Jeśli łodzianie powiedzą mu, że są niezadowoleni z Hanny Zdanowskiej wówczas jako zakochany w Łodzi obywatel wesprze ich, będzie "szybszy" i bardziej "upierdliwy". Jeżeli zaś będą zadowoleni to i tak ich wesprze i wystartuje - jako kandydat niezależny lub kandydat PiS-u. Może to i dobrze. To już druga kadencja poselska Godsona, a poseł nadal uczy się, jak być posłem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

Sprawa bez precedensu , prezydentem miasta będzie duchowny .
Łodzianie niech zdecydują .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pan Godson jednak uważa, że to jest "obrażające". W programie "Tak jest" przyznał, że otrzymuje obraźliwe listy, w których napisane jest - tu cytat - "ty czarnuchu", "jedź do Afryki".

"Jedź do Afryki" to dla niego obraźliwe słowa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Rada pana Tuszyńskiego nawet nie "podchodzi pod rasizm", a co najwyżej może Pan zwrócic mu uwagę, że "afryka" u nas nieco inaczej się i to wszystko... Powiedzenie żeby ktoś gdzieś jechał kojarzy się Panu z rasizmem? Dziwne trochę ma Pan skojarzenia...

Pan dyrektor mojego ulubionego RM przed kamerami "przywalił", że czarnoskóry jego kolega po fachu "się nie mył" i to uznano za żart. A u Pana aż taka alergia na rasizm?
Panie Bartku, trochę luzu... i dystansu do rzeczywistości

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chodzi mi o wypowiedź pana Tuszyńskiego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Bartłomieju, gdzie Pan widzi ten rasizm? Szukam, szukam i nie widzę...

Komentarz został ukrytyrozwiń

taki tekst podchodzi już pod rasizm

Komentarz został ukrytyrozwiń

lepiej niech startuje do afryki

Komentarz został ukrytyrozwiń

Też uważam, że temat związków partnerskich powinien zostać przez rząd porzucony. To nie są sprawy wagi państwowej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Sejm jest po to aby obradować o sprawach dotyczących całego kraju"

Poseł w lutym analizował zachowania seksualne homoseksualistów, ostatnio interesował się zabijaniem zarodków w azocie, a w maju zajmował się Afryką, z której pochodzi, a nie Polską. Z tego jest znany. http://wyborcza.pl/1,91446,13960162,Godson__przyszlosc_nalezy_do_Afryki__Polska_moze_byc.html

Skoro tak kocha Łódź i chce ją zmieniać nie powinien porzucać mandatu radnego dla mandatu posła. Uzupełnię wypowiedź Ireneusza Rasia; Raś stwierdził, że gdyby Godson ustalił z klubem i samą Zdanowską chęć swojego kandydowania wówczas mogłyby być rozpisane prawybory. Nie ustalał tej decyzji z nikim.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"W sejmie znany jest głównie z dogłębnego analizowania homoseksualizmu i in vitro, nie sytuacji łodzian, których teraz chce prosić o opinię na temat Zdanowskiej."
Sejm jest po to aby obradować o sprawach dotyczących całego kraju, a nie poszczególnych miast. Od tego są samorządy.
W wypowiedzi Rasia widać też jak ważnym elementem w partii jest demokracja. I ta walka o ochronę mieszkańców Łodzi przed nadmierną liczbą kandydatów na prezydenta.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.