Facebook Google+ Twitter

"Godzina dla Ziemi" w nietypowy, wirtualny sposób

Godzina dla Ziemi (ang. Earth Hour) jest to ekologiczna akcja stworzona przez World Wildlife Fund, odbywająca się w każdą ostatnią sobotę marca, począwszy od 2007 roku.

forum RzeZnia.eu / Fot. Mariusz Wota"Godzina dla Ziemi" ma na celu nakłonienie zwykłych ludzi, a także korporacje, do wyłączenia na jedną godzinę świateł oraz urządzeń elektrycznych w domach i biurach. Skłania ona do refleksji nad zmianami klimatu.

Dzisiaj o 20.30 rozpoczęła się akcja "Godzina dla Ziemi". Zyskała ona także aprobatę wśród społeczności udzielającej się na portalu RzeZnia.eu, poświeconym tematyce gry
forum RzeZnia.eu / Fot. Mariusz WotaCounter-Strike. Postanowiliśmy na ten czas wyłączyć możliwość pisania na forum oraz założyć hasło na wszystkie nasze serwery gier.

Chcieliśmy pokazać, że tytułowa godzina to niezbyt wiele, nawet dla najwytrawniejszych graczy jakimi są fani Counter-Strike. Zachęcamy wszystkich do gaszenia światła oraz wyłączenia przede wszystkim komputerów!
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

To rzeczywiście wielka sprawa.
Oczywiście zdecydowanie większą jest stałe poszanowanie energii oraz środowiska. Jednak nie zawsze wszystkie działania WWF czy Greenpeace mają wiele wspólnego z tymi rzeczami.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.