Facebook Google+ Twitter

Godzina dla Ziemi WWF. Artyści będą gasili, grali i robili sobie tatuaże. Jeśli się przyłączysz

Na całym świecie 31 marca 2012 roku o godzinie 20.30 zaplanowana jest Godzina dla Ziemi WWF. Polską edycję imprezy wesprą także artyści. Odbędzie się m. in. koncert unplugged - jeśli tylko 20 tysięcy osób wyrazi chęć przyłączenia się do akcji.

Gaba Kulka, Reni Jusis, Tomek Makowiecki, Paulina i Natalia Przybysz, Projekt Warszawiak oraz wielu innych, zagrają 31 marca w Warszawie, wyjątkowy koncert unplugged przy świecach na jednej scenie.

Organizatorzy postawili jednak warunek. Do akcji musi przyłączyć się 20 tysięcy osób, można to zrobić poprzez zarejestrowanie się na stronie www.wwf.pl. Każdy kto chce uczestniczyć w tym wydarzeniu, musi do 29 marca zgłosić swój udział w imprezie i zadeklarować, że 31 marca zgasi światło.

Oprócz artystów, którzy wystąpią na wspólnej scenie dla "Godziny dla Ziemi" przyłączyli się: Kinga Rusin, która zgasi światło na Stadionie Narodowym, jeśli do akcji przyłączy się 30 tysięcy osób.

Michał Piróg obiecał, że wytatuuje sobie drzewo na plecach, jeśli 7 i pół tysiąca osób wyrazi chęć uczestnictwa w wydarzeniu, a firma Siemens przekaże energooszczędny sprzęt AGD, rodzinnemu domowi dziecka, który wybierze Fundacja Świętego Mikołaja.

Godzina dla Ziemi jest jedną z największych inicjatyw społecznych na całym świecie. W akcje zaangażowane są rządy, firmy, prywatne osoby oraz różne organizacje- informuje onet.pl.

Akcja "Godzina dla Ziemi" rozpoczęła się w 2007 roku w Sydney. Po raz pierwszy Polska wzięła w niej udział w 2008 roku.

Zobacz jak wyglądała Warszawa w 2011 roku podczas Godziny dla Ziemi WWF:


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Arek B
  • Arek B
  • 30.03.2012 20:32

http://www.youtube.com/watch?v=0mVm3Azt2eE tyle w temacie tego idiotyzmu

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.