Facebook Google+ Twitter

Godzinna rozpiska Hoppa Fest w Palermo gotowa

Już w najbliższy piątek i sobotę będzie można na Sycylii spędzić dwa dni z muzyką na plaży. Plan koncertów jest już gotowy, zapraszam więc do zapoznania się z nim.

Hoppa Fest to festiwal muzyki alternatywnej, który odbędzie się w weekend - 26 i 27 maja - na plaży Ficarazzi w Palermo. Codziennie od godziny 18 do białego rana królować będzie przede wszystkim sycylijska i kontynentalna alternatywa z Włoch i jedna "zagraniczna gwiazda" - nostalgiczna podróż do początków tysiąclecia, w niektórych środowiskach wciąż ciepło wspominane Asian Dub Foundation.

Jak już wspominałam we wcześniejszych artykułach, Hoppa Festival to eklektyzm wyborów i gustów - będzie sporo elektroniki, niemałe ilości gitarowego, czasami mocno metalowego, grania, ale i reggae, psychodelii czy funku.

Dwoma gwiazdami festiwalu, występującymi podczas kolejnych wieczorów, jest najpierw RESET! z Mediolanu, twórcy tanecznej elektroniki, oraz wspomniany wyżej Asian Dub Foundation. Cały plan możecie zobaczyć na Hoppa Fest.

Na stronie opisane jest też, jak dostać się na Ficarazzi z centrum Palermo (wystarczy na przykład dojechać pociągiem do stacji Bagheria i stamtąd specjalnie podstawione samochody zawiozą was na miejsce - bilet z pociągu można natomiast wymienić na drinka!). Jeśli przyjedziesz z namiotem, od 12 w południe 26 maja można się już rozbić na plaży i spędzić na niej weekend, do 12 w południe 28 maja w poniedziałek.

Zapowiedziano także debaty, występy grup teatralnych i instalacje artystyczne. Organizatorzy podkreślają też, że Hoppa nie oznacza brudnej plaży i nie ma żadnych związków z legendarną mafią. Cena biletu dwudniowego z kempingiem, kupionego przed festiwalem, to 20 Euro (nie ma biletów bez pola namiotowego), w dniu festiwalu bilet kosztował będzie 30 Euro. Pojedyncze dni to 13 i 18 Euro.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.