Facebook Google+ Twitter

Godziny pracy łódzkich sklepów w wigilię i Boże Narodzenie 2011

W wigilię większość łódzkich sklepów będzie otwarta krócej. W pierwszy i drugi dzień świąt Bożego Narodzenia duże sklepy sieciowe oraz galerie handlowe będą nieczynne.

 / Fot. Arewicz, licencja CC 2.524 grudnia

Do godziny 14 zakupy będzie można zrobić w Biedronce, Lidlu, Selgrosie, Makro, Praktikerze, Intermache i Kauflandzie; do godz. 15 w Carrefourze, Decathlonie i Real. Największe łódzkie centra handlowe: Manufaktura i Galeria Łódzka będą czynne do godz. 15, a Port Łódź do godz. 16.

Kina Silver Screen, Cinema City, Bałtyk i Charlie również będą nieczynne w wigilię.

25, 26 grudnia

W pierwszy i drugi dzień świąt centra handlowe, markety i duże sklepy będą nieczynne. Na rynku Manufaktury czynne będą jedynie niektóre lokale restauracyjne. Od godz. 12 będzie otwarta restauracja Sioux. W poniedziałek będą otwarte restauracje The Mexican, Hana Sushi i Anatewka. Od godz. 11 będzie można coś skonsumować w restauracji Marcello, od 13 w Bierhalle i Pizza Hut, od 16 w Greenway.

Kina Silver Screen, Cinema City, Bałtyk i Charlie zapraszają w pierwszy i drugi dzień świąt.

W wigilię i 26 grudnia można wybrać się na pływalnię Wodny Raj; w drugi dzień świąt do Aquaparku Fala (11-22). Przez całe święta będzie czynne zoo (9-14).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

BM
  • BM
  • 27.12.2011 08:46

Boże Narodzenie 2012? Mam chyba rok w plecy. Których Świat tyczy się artykuł? Tych, co były (będą w dniu publikacji artykułu), czy przyszłorocznych? Zdaje mi się, że mamy jeszcze 2011 i mieliśmy Boże Narodzenie 2011.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.