Facebook Google+ Twitter

Gogol Bordello ponownie w Polsce. Koncert w Warszawie i Wrocławiu

  • P S
  • Data dodania: 2013-02-20 13:12

Gogol Bordello ponownie zagości w Polsce. Tym razem zespół z Nowego Jorku wystąpi w warszawskim Klubie Stodoła i wrocławskim Klubie Eter. Zespół znany jest z żywiołowego punk rocka z domieszką muzyki cygańskiej.

Gogol Bordello / Fot. materiały organizatoraGogol Bordello powraca do Polski! Dla tych, którzy dotąd nie mieli okazji dać się porwać ich muzyce na żywo nadchodzi okazja już w czerwcu zespół zagra w Warszawie i we Wrocławiu! Skład tej formacji założonej w Nowym Jorku w późnych latach 90. jest równie niecodzienny, jak muzyka którą grają. Połączenie cygańskiego punk rocka, reggae, folku i orientu to mieszanka iście wybuchowa, szczególnie w wykonaniu tak niezwykłej ekipy.

Zespół składa się z ośmiu imigrantów pochodzących głównie z Europy Wschodniej, ale także z odleglejszych zakątków świata, jak Izrael, Etiopia, czy Ekwador. Na czele tej etnicznej składanki stoi pochodzący z Ukrainy Eugene Hütz, który wraz z rodziną wyemigrował do Stanów Zjednoczonych po awarii reaktora w Czarnobylu. Podróż przez Polskę, w której mieszkali przez jakiś czas, pozostawiła w sercu Eugene’a wyjątkowy sentyment do naszego kraju.

Ten okres z życia muzyka sprawia, że chętnie odwiedza on Polskę, za każdym razem nawiązując z publicznością bliski kontakt i umacniając więź ze swoimi fanami. W czasie pamiętnego koncertu w Klubie Stodoła dwa lata temu, Eugene wystąpił w koszulce z wizerunkiem Bolka i Lolka na znak sympatii do naszych rodaków.

Gogol Bordello zagości w tym roku w warszawskim Klubie Stodoła i wrocławskim Klubie Eter.

Bilety w cenie: 90 pln do 4.06.2013, 100 pln od 5.06.2013 do dnia koncertu i 110 pln w dniu koncertu; do kupienia m.in. na stronach www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.