Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2593 miejsce

Gogolin.Medalista i rekordzista Polski zginął w drodze na trening

Roman Kliś, 29-letni zawodnik reprezentacji Polski, wychowanek klubu LKS Polwica Wierzbno, sztangista Budowlanych Opole i ostatnio KPC Górnik Polkowice zginął w wypadku drogowym.

 / Fot. Archiwum PZPCUroczystości pogrzebowe odbędą się w środę, 7 czerwca 2017 roku, od godz. 15.00, w kościele pw św. Anny i św. Joachima w Gogolinie-Karłubcu.

Jeszcze za życia Roman Kliś postanowił o przekazaniu swoich tkanek i organów dla ratowania życia innych. Jego decyzję uszanowała najbliższa rodzina.

- Jego najbliżsi pragną, byśmy nie chowali smutku w czerni, ubierzmy się pogodnie, najlepiej w białe bluzki i białe koszule. Zróbmy to dla Niego! No i kwiaty! Też niech będą białe! Szlachetne, niewinne, delikatne - ogłoszono na stronie internetowej Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów.

Wstępne ustalenia policjantów wskazują na to, że kierowca osobowego auta, 29-letni mieszkaniec Krapkowic, wykonując skręt / Fot. Archiwum KPP Krapkowice w lewo, na parking marketu budowlanego, prawdopodobnie nie zauważył motocykla, którym Roman Kliś jechał na trening.

- Po prostu zostawiał samochód żonie, by mogła jeździć z dwójką dzieci. Romek junior ma niespełna dwa i pół roczku, Laura niecały roczek. Boże, jak mi trudno o tym mówić - wyznał przyjaciel Romana Klisia, sztangista klubu KPC Górnik Polkowice, Tomasz Rosoł.

 / Fot. Wikipedia- Bardzo bolesna i tragiczna informacja, w którą nadal trudno uwierzyć. Całe środowisko dyscypliny pogrążyło się w wielkim smutku i bólu. Rodzinie oraz najbliższym Ś.P. Romana Klisia, w imieniu władz związku i całej społeczności podnoszenia ciężarów, przekazuję wyrazy współczucia oraz szczere kondolencje – powiedział prezes PZPC Mariusz Jędra.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

[*]
Smutek, żal i łzy.... tragedia, Kolejna śmiertelna ofiara ruchu drogowego. ofiara samochodu i jego kierowcy. Niestety ta kosa zbiera żniwo większe niż wszyscy terroryści razem wzięci.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.