Facebook Google+ Twitter

Gojira w Krakowie! Ketha supportem!

Największy metalowy zespół z Francji zagra w klubie „Kwadrat” w ramach trasy „L’Enfant Sauvage Tour” 6 sierpnia. Jako support zobaczymy jeden z najbardziej oryginalnych Polskich zespołów metalowych, zespół Ketha.

Gojira (Francja) Progresywny death-metal
 / Fot. Materiały prasoweFrancuscy giganci niekonwencjonalnego metalu po raz kolejny w Polsce! O Gojirze można pisać tylko w samych superlatywach. Nie tylko dlatego, że muzycy z Bayonne to przemili ludzie, którzy zawsze znajdą czas, aby strzelić sobie z fanami fotkę po koncercie (albo przed), przybić piątkę, złożyć autograf. Przede wszystkim dlatego, że Joe Duplantier (śpiew, gitara), Mario Duplantier (perkusja), Christian Andreu (gitara) i Jean-Michel Labadie (gitara basowa) rozwijają się tak wspaniale, jak mało który z metalowych zespołów w ostatnich 20. latach. Wystarczy przesłuchać płyty "From Mars To Sirius", "The Way Of All Flesh" i przede wszystkim wydanej w 2012 roku "L'Enfant Sauvage", aby się o tym przekonać. Na tej ostatniej najpełniej słychać wszystkie cechy charakterystyczne stylu Gojiry, wywiedzione od death metalu, thrash metalu, post metalu, progmetalu, i innych gatunków. Metallica nie zaprasza byle kogo do roli supportu, a Gojira dostąpiła tego zaszczytu. To o czymś świadczy. Francuzi wypadają świetnie na żywo nie tylko na stadionach, lecz również na klubowych koncertach, o czym już parę razy mogliśmy się w Polsce przekonać.
http://www.gojira-music.com/

Ketha (Polska) Progresywny metal
Wspaniali kontynuatorzy twórczości niezapomnianego Kobonga. Którzy kapitalnie ją rozwinęli i wzbogacili. Drugi krążek studyjny krakowskiej Kethy, wydany w 2012 roku "2nd Sight" (gościnnie Vogg i Rasta z Decapitated, Maciek Miechowicz z Neumy), zebrał – jak najbardziej zasłużenie! – fantastyczne recenzje. Kapela dowodzona przez Maćka Janasa (MrTrip) stworzyła bowiem prawdziwe dźwiękowe monstrum, korzystając nie tylko z kobongowego tworzywa, lecz czerpiąc również z takich twórców jak Kinsky, Dillinger Escape Plan, Meshuggah, The End, Psyopus. Dodając do całości elementy noise'u, alternatywną elektronikę i mroczną muzykę ilustracyjną. W 2013 roku ma pojawić się kolejne wydawnictwo Kethy, nad którym grupa pracuje w zmienionym wiosną 2013 r. składzie. Obok Maćka w zespole są obecnie: Maciek Dzik (bębny), Michał Bartosik (bas) i Czarek Wal (gitara).
https://www.facebook.com/kethaband

Zagrają:
Gojira (Francja) Progresywny death-metal
Ketha (Polska) Porgresywny metal

Klub: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Data: 6 sierpnia 2013 (wtorek)
Wejście: 18.30 Start: 19.30

Bilety: 80 zł (przedsprzedaż), 90 zł (w dniu koncertu)
Pierwsza pula biletów kolekcjonerskich dostępna wyłącznie na naszej stronie pod tym adresem:
http://knockoutprod.net/site/bilety

Zaprasza Knock Out Productions.
http://www.knockoutprod.net/
https://www.facebook.com/productions.knock.out

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.