Facebook Google+ Twitter

Gok Wan wie jak dobrze wyglądać nago...

O tym, jak pokochać siebie i czuć się pewnie nago, Brytyjki, a wraz z nimi kobiety na całym świecie uczą się od Goka Wana.

 / Fot. http://www.tvnstyle.pl/program/56/viewChoć jego własny wygląd budzi wiele kontrowersji, wystarczy obejrzeć jeden odcinek programu "Jak dobrze wyglądać nago", by przekonać się, że w przypadku tego stylisty wygląd i sposób ubierania to tak naprawdę tylko modny dodatek do jego zawodu i co ważniejsze - osobowości.

Sympatyczny, ciepły, profesjonalista, z poczuciem humoru, a przede wszystkim ze zdrowym podejściem do mody i inwazyjnych zabiegów upiększających, w szczególności do operacji plastycznych, Gok pomaga zrozumieć, że skalpel nie jest drogą do pozbycia się kompleksów. Nie warto wydawać fortuny na zabiegi i operacje, skoro można nauczyć się kochać siebie.

W dobie wszechobecnego Photoshopa oraz nieustannych doniesień na temat nowych możliwości chirurgii plastycznej i jej afirmacji przez gwiazdy, człowiek, który zwykłej kobiecie, którą dręczą kompleksy pokazuje, że nie warto się nimi przejmować, bo kompleksy ma każdy, jest nie do przecenienia.

To, jak wykorzystać ubrania i dodatki, by podkreślić zalety, a ukryć wady poradzi prawie każdy dobry stylista. Sekret tkwi w tym, żeby nauczyć kobiety czerpać z trendów elementy na własny użytek, ale nie podążać za modą bezkrytycznie. Bo moda nie jest celem samym w sobie, moda to sposób na to, żeby dobrze wyglądać i przede wszystkim dobrze czuć się we własnym ciele.

Gok stawia na klasykę. Nie produkuje rzesz wyglądających identycznie kobiet, w przeciwieństwie na przykład do Trinny i Susannah czy naszego rodzimego, samozwańczego guru, Tomasza Jacykowa. Nie krytykuje sposobu ubierania swoich podopiecznych lecz uświadamia im co w tym stylu jest nie tak, co sprawia, że nie podobają się sobie.

Nie jest to artykuł, w którym chcę wychwalić Goka, jako jedynego, nieomylnego stylistę na świecie. Ale tylko z nim zgadzam się w każdej kwestii. Obecnie moda to ważny element naszej kultury. Każdy chce wyglądać dobrze, nie każdy to potrafi. Wiele osób po prostu bezkrytycznie naśladuje gwiazdy, inni próbują kreować własny styl. Zainteresowanie modą i stylem jest ogromne. Dlatego też powstaje tak wiele programów poradnikowych z udziałem znanych stylistów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Nauczyć się kochać siebie! Od siebie dodałbym jeszcze: nauczyć się kochać ludzi!

Komentarz został ukrytyrozwiń

No właśnie. Nie ma brzydkich kobiet, są tylko kobiety niezadbane.

Komentarz został ukrytyrozwiń

trzeba się zaakceptować polubić swoje wady... i dbać o siebie!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.