Facebook Google+ Twitter

Golden Life gra 20 lat

Golden Life. To już dwadzieścia lat istnienia zespołu...Zespół powstał w 1989 roku. Dziś to już dwadzieścia lat. Grają muzykę hip hop, alternatywną, klasyczną, klubową, a także pap i rock. Z okazji dwudziestolecia istnienia zespołu powstał teledysk "Granica".

Teledysk nawiązuje do dziejów przełomowych nie tylko Europy, ale również całego świata. Listopad jest wyjątkowym okresem. W tym właśnie miesiącu miała zostać wyemitowana bezpośrednia transmisja z rozdania nagród MTV. Dzień 24 listopada 1994 roku, to właśnie tego dnia podczas koncertu wybuchł pożar w wyniku którego śmierć poniosło 7 osób, a rannych zostało około trzystu. Adam Wolski wokalista zespołu nie ukrywa, że to co się wydarzyło w tym dniu miało ogromny wpływ na twórczość zespołu. Cytuję słowa wokalisty zespołu: "To taki znak czasu, w którym staliśmy się bardzo dorośli i smutni. Ja do dzisiaj silnie przeżywam ten numer, czasem nie sposób powstrzymać drżenia głosu kiedy śpiewam". Piosenka"24,12,94" została nagrana w hołdzie ofiarom tragedii. Przed budynkiem hali postawiona jest tablica z fragmentem tekstu tego utworu - "Życie choć piękne, tak kruche jest".


źródło: http://www.goldenlife.pl/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 10.01.2010 23:40

Tak, to wielka prawda: "Życie choć piękne, tak kruche jest"...... Bardzo kruche. A trwa jak jedna chwila, na zegarku u motyla....... Serdecznie pozdrawiam, Marr

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.