Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

17971 miejsce

Gołe pośladki Joanny Szczepkowskiej w Teatrze Dramatycznym

W czasie premiery nowego spektaklu Krystiana Lupy, Joanna Szczepkowska zaprezentowała widzom swoje gołe pośladki.

Joanna Szczepkowska / Fot. PolskapresseSpektakl "Persona. Ciało Simone", którego premiera odbyła się 13 lutego w Teatrze Dramatycznym w Warszawie okazał się być kompletną klapą. Najwięcej dyskusji wywołała nie sama sztuka, ale wyraźnie zauważalny konflikt reżysera z Joanną Szczepkowską.

Podczas spektaklu aktorka wyraźnie demonstrowała swój sprzeciw wobec zamysłu artystycznego Krystiana Lupy, ciągle zmieniając swój sposób gry. Co więcej, w finałowej scenie Szczepkowska pytając się ze sceny reżysera "Jak daleko można pójść?" pokazała mu swoje pośladki.

Jak oświadczył Krystian Lupa zachowanie Joanny Szczepkowskiej wypaczyło wymowę ostatniej sceny spektaklu i było w całości performerską inicjatywą aktorki, z którą on nie ma nic wspólnego.

rzeczpospolita

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Joanna Szczepkowska co jakiś czas robi jakieś wielkie halo wokół własnej osoby: a to powie w dzienniku TVP, że w Polsce skończył się komunizm; a to zerwie próby w spektaklu reżyserowanym przez Z. Zapasiewicza,a to pokłóci się z Krystyną Jandą...
Jeśli nie zgadzała sie z koncepcją Lupy, to przecież nie musiała w jego spektaklu grać. No ale wtedy moze zapomnielibyśmy, że Joanna Szczepkowska istnieje. Właśnie złożyła wymówienie z pracy w Teatrze Dramatycznym. Znów garderobiane odetchną z ulgą? 9tak podobno było, gdy odchodziła z Teatru Polskiego). Szkoda, bo tak w ogóle, to pani Joanna jest naprawdę aktorką z ogromnym potencjałem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.