Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

7439 miejsce

Gołe pupy i lejący się alkohol, czyli zabawy nastolatków

  • Źródło: Polska
  • Data dodania: 2009-06-08 09:47

Striptizerki, taniec erotyczny i morze alkoholu. Tak w tym roku wygląda wiele imprez osiemnastkowych.

Wynajęcie sali kosztuje od 600 do 1500 złotych. Ale dobra zabawa, zdaniem niektórych, nie może obyć się bez dziewczyny, która... zrzuci przed jubilatem wszystko - łącznie z bielizną.

Erotyczna tancerka liczy sobie od 350 do 650 zł za usługę. Ta najwyższa stawka pochodzi z cennika grupy tzw. partygirls i obejmuje dwa pokazy dziewczyny przebranej np. za Marylin Monroe.

O tym, jak wyglądają coraz popularniejsze "rozbierane" imprezy z okazji osiemnastych urodzin, opowiada Agata Jatczak, pierwszoklasistka z łódzkiego gastronomika. Bawiła się na urodzinach kolegi w wynajętej sali pod Łaskiem.

- Tancerka pojawiła się na początku imprezy i miała ją rozruszać. I to jak rozruszała! Chłopaki musieli powstrzymywać siebie nawzajem, żeby nie rzucić się na tę dziewczynę. Zdjęła z siebie wszystko - opowiada Agata. Według dziewczyny, wiek gości zabawy urodzinowej pod Łaskiem zaczynał się od siedemnastu lat.

Właściciele klubów dobrze wiedzą, że na osiemnastkach bawią się osoby niepełnoletnie. - Dorośli goście kupują alkohol kolegom poniżej 18. roku życia - usłyszeliśmy, dzwoniąc do łódzkiego Ego. Tam, tak jak w klubie Flow, obsługa nie będzie miała nic przeciwko, gdy na imprezie pojawi się striptizerka.

Cały artykuł przeczytasz na stronach Polskatimes.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

E tam salę idzie wypożyczyć od 300 zł, ale górna cena to nawet 2 tys;p

Komentarz został ukrytyrozwiń

szkoda że za moich lat tego nie było sam człowiek musiał kombinować a w zastępstwie robiło się gorące prywatki tam wszystko było dozwolone i to była praktyka która się przydała potem w dorosłym życiu. Ale wszyscy których spotykam to z łezką w oku wspominają te trudne ale szalone lata. Jak w tej piosence. "Gdzie się podziały tamte prywatki". - nie ma ich. Edmund

Komentarz został ukrytyrozwiń

Drogi Mariuszu! Masz rację! Kobiety mają piersi a nie cycki a panowie mają penisa a nie ch... . Cóż za elokwencja godna arystokraty!
A swoją drogą dziwne, że powstał taki artykuł w 21 wieku! Nie widzę nic zdrożnego, że 17-latkowie oglądną striptiz! A nawet to, że wypiją sobie co nieco na 18-tce! Dziwne i naganne jest dopiero wtedy, gdy zobaczymy pijanego 17-latka leżącego na trawniku pod blokiem!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wojtku, z racji Twojego wieku, taki komentarz wybaczyć można. Ale też z tego samego powodu, pouczyć trzeba. Kobiety nie mają "cycków", tylko piersi! Cyckom bliżej do krów, chociaż wymiona są określeniem najwłaściwszym. Najwidoczniej póki co Twoje fascynacje na krowach się chyba się kończą. Natomiast kiedy dorośniesz i kobiety dostrzegać zaczniesz, uważaj tedy na subtelne różnice, gdyż niepolitycznie w papę dostać możesz i na łąki powrócić.

Komentarz został ukrytyrozwiń

....a myśmy z kolegami musieli karkołomnych wygibasów dokonywać by podejrzeć przebierające się studentki w szatni - teraz wszystko jest prostsze i dostępniejsze :)))))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ojej, ojej, straszne! Młodzież zobaczy cycki na żywo - szczyt demoralizacji...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.