Facebook Google+ Twitter

Golf: Tiger Woods znowu najlepszy

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2006-07-24 13:47

Broniący zeszłorocznego tytułu, Amerykanin Tiger Woods wygrał kończący się dzisiaj turniej British Open.

 

Fot: AkpaTo już trzeci "Open" i jedenasty "Major" wygrany w karierze tego 31-letniego golfisty. Tiger Woods, uważany za najlepszego gracza świata ,nie zawiódł fanów, wygrywając trzydniowy turniej zorganizowany przez Royal Liverpool Golf Club w angielskiej miejscowości Hoylake.

Woods jest pierwszym golfistą, któremu udało się wygrać dwa kolejne turnieje British Open od czasów Toma Watsona (zdobywał tytuł mistrza w latach 1982 i 1983). Tiger popisał się wspaniałymi umiejętnościami zarówno technicznymi, jak i taktycznymi oraz, co bardzo ważne w tym sporcie, opanowaniem. Ku uciesze 50 tys. zgromadzonych fanów, którzy, jak na Wyspach przystało, kibicowali zawodnikom z piwem w ręku, Woods wykonał wiele wspaniałych uderzeń, gwarantując sobie pierwsze miejsce. Mistrz wyprzedził innego Amerykanina, Chrisa DiMarco, któremu również należy się uznanie za walkę.

To pierwsze zwycięstwo Woodsa, od kiedy wrócił po przerwie spowodowanej śmiercią ojca Earla w maju tego roku. Tiger nie krył po turnieju łez wzruszenia. W tym ważnym dla niego momencie byli przy nim żona Elin oraz trener Keith Klevin. Nie pozostaje nic innego jak pogratulować tego zwycięstwa Tigerowi Woodsowi, który – jak widać – powraca do świata golfa w wielkim stylu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.