Facebook Google+ Twitter

Golfista Tiger Woods zawiesił karierę. Chce ratować swoje małżeństwo

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-12-12 07:36

Jeden z najlepszych golfistów świata Tiger Woods postanowił zawiesić swoją sportową karierę na czas nieokreślony. Przyznał się także do związków pozamałżeńskich. Tiger Woods to obecnie numer 1 wszystkich golfowych rankingów i najlepiej zarabiający sportowiec na świecie.

Pierwsze kłopoty amerykańskiego golfisty pojawiły się w połowie 2008 roku, gdy oświadczył, że musi na kilka miesięcy zawiesić swoje występy z powodu kontuzji kolana. Na początku tego roku powrócił do sportu, ale początkowo grał bez powodzenia. Dopiero w marcu przypomniał światu o swoich umiejętnościach, gdy wygrał jeden z prestiżowych turniejów.

Ostatnio głośno stało się o nim także w związku z podejrzeniami o małżeńskie zdrady. Zaczęto mówić nawet o kilku związkach "na boku". Pod koniec listopada Tiger Woods miał dosyć poważny wypadek samochodowy, w którym doznał obrażeń twarzy.

Prasa amerykańska natychmiast zaczęła kojarzyć to z jego problemami małżeńskimi. Dodatkowo okazało się także, iż golfista jest uzależniony od przeciwbólowego leku o nazwie Vicodin.

W związku z tymi wszystkimi kłopotami Tiger Woods wydał oświadczenie. Przeprasza w nim wszystkich, których zawiódł i informuje o zawieszeniu kariery na czas nieokreślony. "Muszę przemyśleć swoją rolę męża, ojca i człowieka" - podkreślił Amerykanin w oświadczeniu.

Tiger Woods karierę zaczął w 1996 roku, wygrał 97 turniejów zawodowych, 71 z cyklu PGA Tour, 38 European Tour, a także 14 Major Championship.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.