Facebook Google+ Twitter

"Goło i wesoło" - ponownie w Łodzi

Znakomita obsada i zastrzyk dobrego humoru czeka widzów, którzy skorzystają z propozycji i 11 marca br. wybiorą się do Teatru Muzycznego w Łodzi na komedię "Goło i wesoło" w reżyserii Arkadiusza Jakubika.

 / Fot. mat. organizatoraKomedia stworzona przez nowozelandzkich autorów Stephena Sinclaire'a i Anthony'ego McCartena, od lat podbija sceny całego świata.

Spektakl opowiadający historię kilku bezrobotnych, byłych pracowników fabryki papieru, z Tomaszowa Mazowieckiego, którzy będąc bez grosza przy duszy decydują się na założenie grupy striptizerów zobaczymy już 11 marca w Łodzi.

Aktorzy zaprezentują gagi ilustrujące próby opanowania sztuki publicznego rozbierania się, początkowo w swoim gronie, następnie podczas castingu w klubie o nazwie „Eden”. Przesłuchanie wypada wprost fatalnie. Menager striptizerów, aby pomóc mężczyznom, wynajmuje byłą tancerkę Wandę, aby udzieliła im kilku lekcji podstaw profesjonalnego striptizu.

Finałowa scena rozśmiesza największych ponuraków. Panowie na scenie rozbierają się i prezentują taniec "Napalonych Nosorożców".

Na scenie wystąpią tak znani aktorzy, jak: Tomasz Sapryk, Mirosław Zbrojewicz, Radosław Pazura, Paweł Królikowski, Andrzej Andrzejewski, Henryk Gołębiewski, Jacek Lenartowicz oraz Dorota Deląg/Olga Bończak.

Spektakl odbędzie się 11 marca o godz. 19 w Teatrze Muzycznym w Łodzi. Bilety w cenie 120 zł.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Wiem że Nowozelandczycy nie mają problemów z męskim stripteasem, i że są za to uwielbiani przez młode fanki z wielkim piskiem;)) życzę więc i polskim twórcom męskiego stripteasu piskliwej, acz szczęśliwej męskich tajemnic oglądania, żeńskiej wielobarwnej łódzkiej publiczności! Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.