Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

29691 miejsce

"Goło i wesoło" - propozycja na Dzień Kobiet

Tegoroczny Dzień Kobiet przypada we wtorek. Dwa dni wcześniej organizatorzy wydarzenia zapraszają do Sali Koncertowej Filharmonii Łódzkiej na spektakl "Goło i Wesoło". Tytuł jednoznacznie wskazuje, czego nie zabraknie widzom tego spektaklu.

"Goło i wesoło" / Fot. mat. organizatoraCo gwarantują organizatorzy?

Genialną obsadę, pomysł, duży zastrzyk dobrego humoru, łzy spowodowane śmiechem, ale także ból brzucha (od salw śmiechu) i dłoni (od klaskania).

Komedia "Goło i wesoło”, stworzona przez nowozelandzkich autorów Stephena Sinclaire'a i Anthony'ego McCartena, podbija sceny całego świata, od Nowej Zelandii przez Australię, Amerykę Południową, USA, Kanadę, Wielką Brytanię, Francję, Niemcy, kraje skandynawskie, aż po Rosję.

Spektakl opowiada historię kilku bezrobotnych (niezdarnych i kompletnie aseksownych), którzy będąc bez grosza przy duszy, wpadają na pomysł, by założyć grupę striptizerów. Akcja przedstawienia dzieje się w województwie łódzkim, w Tomaszowie Mazowieckim.

Oglądamy komiczne próby opanowania trudnej sztuki publicznego rozbierania się, początkowo w swoim gronie, następnie podczas castingu w klubie o nazwie „Eden”. Przesłuchanie wypada tragicznie. Po kolejnym występie przed tomaszowską publicznością zdaje się, że mężczyźni sięgają w "rozbieranym światku"dna. Menager striptizerów myśląc, że "gorzej być nie może", wynajmuje byłą tancerkę Wandę, aby udzieliła im kilku lekcji profesjonalnego striptizu.

"Goło i wesoło" / Fot. mat. organizatoraZanosząc się ze śmiechu, widzowie będą mogli obserwować niezdarność tych mężczyzn, aż do "la grande finale" w formie porywającego tańca Napalonych Nosorożców.

Na scenie wystąpią tak znani aktorzy, jak: Radosław Pazura, Tomasz Sapryk, Mirosław Zbrojewicz, Paweł Królikowski, Andrzej Andrzejewski, Olga Borys, Henryk Gołębiewski i Jacek Lenartowicz.

Spektakl odbędzie się 6 marca o godz. 17 w Filharmonii Łódzkiej. Bilety w cenie 95 i 110 zł.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Podobno pieniądze nie śmierdzą i żadna praca nie hańbi - nawet męski striptiz na estradzie Filharmonii Łódzkiej. Skoro są odbiorcy takiej "sztuki", muszą też być nadawcy. Pewnie bilety na ten spektakl rozejdą się jak świeże bułeczki z wiejskim masłem - nawet przy takiej cenie. Adamie! - pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Adam Tusk
  • Adam Tusk
  • 24.02.2011 20:32

Upakarzające ,!!! aby tak znani musieli tak chałturzyć by zarobić na chleb . Jak już się niema co pokazać pokazuje się goliznę !!! i wychodzi się na tym GŁUPIO

Komentarz został ukrytyrozwiń

5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.