Facebook Google+ Twitter

"Goło i wesoło" w Łodzi - wygraj zaproszenie na spektakl

6 marca w Łodzi wystawiany będzie spektakl komediowy pt. "Goło i Wesoło". Organizatorzy ufundowali dwuosobowe zaproszenie na ten wieczór.

spektakl "Goło i wesoło" / Fot. mat. organizatoraJeśli chcecie znaleźć się w Gmachu Filharmonii Łódzkiej i na żywo zobaczyć gwiazdy polskiego teatru i kina (na scenie wystąpią: Radosław Pazura, Tomasz Sapryk, Mirosław Zbrojewicz, Paweł Królikowski, Andrzej Andrzejewski, Olga Borys, Henryk Gołębiewski i Jacek Lenartowicz), to napiszcie pod artykułem dlaczego akurat do Was ma trafić zaproszenie.

Zapowiedź spektaklu można znaleźć TUTAJ.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Bo chcę zobaczyć pośladki Radka Pazury :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

BARDZO CHCIAŁBYM OTRZYMAĆ TO ZAPROSZENIE, PONIEWAŻ MIAŁBYM ŚWIETNA NIESPODZIANKĘ DLA MOJEJ DZIEWCZYNY NA DZIEŃ KOBIET. A MUSZĘ PRZYZNAĆ, ŻE OSTATNIO Z POWODU NAWAŁU PRACY NIE POŚWIĘCAŁEM JEJ ZBYTNIO CZASU WIĘC MIELIBYŚMY ŚWIETNĄ OKAZJĘ, ABY POBYĆ TROCHĘ RAZEM I ODBUDOWAĆ NASZE RELACJE.

Komentarz został ukrytyrozwiń

PONOĆ MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ. MOIM MARZENIEM JEST SPOTKANIE Z RADOSŁAWEM PAZURĄ. BARDZO LUBIĘ TEGO AKTORA. SZKLANY EKRAN TO NIE TO SAMO CO SPOTKANIE MEGO ULUBIEŃCA NA ŻYWO. PORTFEL EMERYTA NIE POZWALA MI JEDNAK NA TAKIE " SZALEŃSTWA ". MOŻE TEN MAŁY KARTONIK POD NAZWĄ " ZAPROSZENIE " ROZJAŚNIŁBY MOJE SZARE EMERYCKIE ŻYCIE. A POZA TYM ZA CHWILĘ DZIEŃ KOBIET WIĘC MOŻE ZAMIAST KWIATÓW - TROCHĘ FAJNEJ ROZRYWKI DLA ŚWIEŻO UPIECZONEJ BABCI?

Komentarz został ukrytyrozwiń

JEST KILKA POWODÓW DLA KTÓRYCH CHCIAŁABYM OTRZYMAĆ TO ZAPROSZENIE:
1. BARDZO DAWNO NIGDZIE NIE WYCHODZIŁAM, WIĘC FAJNIE BYŁOBY SIĘ TAM WYBRAĆ W JAKIŚ EKSTRA CIUSZKACH, ODPOCZĄĆ, ZRELAKSOWAĆ SIĘ, POŚMIAĆ, WYJŚĆ DO LUDZI
2. ZBLIŻA SIĘ DZIEŃ KOBIET A TAKIE ZAPROSZENIE BYŁOBY MILE WIDZIANE NA PREZENT
3.BARDZO CHCIAŁABYM ZOBACZYĆ NA ŻYWO PAWŁA KRÓLIKOWSKIEGO - DRUGA TAKA OKAZJA MOŻE SIĘ NIE POWTÓRZYĆ
4. BARDZO LUBIĘ CHODZIĆ DO FILHARMONII, TEATRU CZY KINA - NIESTETY ZASOBY MOJEGO PORTFELA POZWALAJĄ MI NA WYJŚCIA W TAKIE MIEJSCA BARDZO RZADKO

Komentarz został ukrytyrozwiń
K...a P.......k
  • K...a P.......k
  • 03.03.2011 21:46

..Ponieważ chcę sprawić niespodziankę mojemu mężczyźnie. Pomimo nadmiaru codziennych spraw i obowiązków chcę, żeby dobrze się bawił i wiedział, że kocham....

Komentarz został ukrytyrozwiń

A ja nie będę ukrywała nie stać mnie na kupno biletów gdybym je wygrała nie dość, ze bym była bardzo ale to bardzo szczęsliwa to jeszcze uznałabym to za podwójny prezent od Was na Dzien Kobiet i moje ..naste... urodzinki które mam 12 marca.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Alfred Zelt
  • Alfred Zelt
  • 03.03.2011 11:00

Jestem teatromanem tak dalece że syna zaraziłem miłością do teatru i został aktorem.Jeżeli nie otrzymam zaproszenia to kupię je sam.Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.