Facebook Google+ Twitter

Gołoledź w Warszawie. Szpitale zatłoczone

Z powodu oblodzonych chodników, warszawskie oddziały urazowe zapełniły się pacjentami, którzy doznali złamań lub stłuczeń. Pogotowie ratunkowe w stolicy interweniowało w podobnych sytuacjach ponad 60 razy.

 / Fot. By Pibwl (Own work) [CC-BY-SA-3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0) or GFDL (http://www.gnu.org/copyleft/fdl.html)], via Wikimedia CommoW niedzielę w sporej części województwa mazowieckiego, w tym w Warszawie, występowały opady marznącego deszczu powodujące gołoledź. Na szczęście sytuacja się poprawia. W poniedziałek IMGW nie zapowiada już w stolicy opadów, a temperatura będzie minimalnie dodatnia.

Dyspozytorka z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Warszawie podała, że po godz. 18:00, w ciągu ostatnich 12 godzin w samej stolicy i okolicach pogotowie interweniowało w ponad 60 przypadkach poślizgnięć na chodnikach. W normalnych warunkach jest tylko kilkanaście podobnych zdarzeń. - Urazówki w szpitalach są pełne, pacjenci na korytarzach czekają w długich kolejkach. - przyznała.

Komenda Stołeczna Policji podaje natomiast, że nie zanotowano zwiększonej liczby kolizji na drogach.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.