Facebook Google+ Twitter

Gołota wstawia się za młodszym bokserem

Trwają nerwowe próby wyciągnięcia z aresztu boksera Artura Szpilki, którego walkę zaplanowano na sobotni wieczór, przed walką wieczoru Gołota - Adamek. W sprawę włączył się Gołota, który ma poręczyć za niesfornego zawodnika.

20-letni Szpilka został zatrzymany zaraz po ceremonii ważenie przed walką Andrzeja Gołoty z Tomaszem Adamkiem. Jak się okazało, powodem zatrzymania pięściarza było uprawomocnienie się jego wyroku 18 miesięcy więzienia za pobicie z 2008 r. Bokser miał zaplanowaną walkę z 42-letnim Wojciechem Bartnikiem.

Organizatorzy gali zapewniają jednak, że dojdzie do zaplanowanych walk. O ich determinacji może świadczyć fakt, że w sprawę wydostania na walkę boksera zaangażowano również Gołotę.

Obawy co do tego, czy zaplanowany pojedynek odbędzie się ma Bartnik, któremu bardzo zależy na stoczeniu walki, gdyż przygotowywał się do niej ponad 2 miesiące. Należy pamiętać, że bokser już dawno przekroczył czterdziestkę i w jego przypadku ciężko będzie się przygotować do następnej.

Rywal Bartnika do zawodowego boksu trafił przypadkowo. Był pseudokibicem Wisły Kraków i podczas ustawki miał się bić z jednym z fanów Cracovii. Sytuację zauważył jeden z trenerów boksu i zaproponował walkę w ringu na rękawice i kaski. I tak swą przygodę z boksem w niecodzienny sposób rozpoczął Szpilka.

rp.pl
tvn24.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.