Facebook Google+ Twitter

Gomor powraca!

Już 20 października do sklepów trafi płyta spod znaku ciężkiego metalu, markowana przez znany w "metalowych" kręgach zespół Gomor. Płyta zatytułowana "Apocalyptic Rise" to debiutancki album, mimo iż kapela zaczynała grać ponad 20 lat temu.

Singiel grupy gomor / Fot. Materiały prasoweGomor to zespół w którego skład wchodzą muzycy, których mogliśmy poznać w Acid Drinkers, Armii, Psychodancig, Candidzie, Babajadze Ojo czy Wilczym Pająku. Zespołów sporo, bo muzycy niepróżnujący i udzielający się w wielu projektach. Compass (wokal), Popcorn (gitara), Frydrych (gitara), Ślepy (perkusja) i Dziara(bas), (bo o nich mowa) jak sami mówią, uraczą nas 11 metalowo-rock'n'rolowymi, dynamicznymi utworami spod znaku „Motörhead”. Kompozycje doprawiają niesamowite solówki Popcorna.

Zespół powstał ponad 20 lat temu, jednak drogi muzyków się rozeszły i każdy zajął się sobą. Niedawno odnaleźli się i skomponowali wiele nowych, ciekawych, dobrze brzmiących kawałków - o czym poznaniacy mogli przekonać się osobiście na koncertach w klubie Reset.

Miejmy nadzieję że debiutancki album zespołu to zapowiedź wielu kolejnych podobnie brzmiących płyt.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.