Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

4187 miejsce

Good Food Fest 2012 wkracza na warszawski rynek kulinarny

Good Food Fest 2012 to nowa impreza na warszawskim rynku kulinarnym. Jednak każda jaskółka, która przybliża nam dobre jedzenie warta jest szerszej promocji. I tak też będzie tym razem w Forcie Sokolnickiego na Żoliborzu.

logo / Fot. logo organizatorówKuchnia, kulinaria, gotowanie, jedzenie to teraz bardzo modne tematy. Trudno się temu dziwić, przecież jedzenie to jedna z przyjemniejszych rutynowych czynności naszego życia, a do tego każdy wie, że "przez żołądek do serca..."

Good Food Fest 2012 odbędzie się w najbliższy weekend czyli 17-18 listopada, w niedawno oddanym po długotrwałym remoncie Forcie Sokolnickiego. Miejsce ciekawe, w uroczym otoczeniu parkowym, zlokalizowane przy placu Wilsona. Niedawno odbywały się tam imprezy towarzyszące Food Film Fest 2012.

W ramach festiwalu przewidziane są spotkania z kulinarnymi gwiazdami i bloggerami i pokazy, również kulinarne. Będzie muzyka na żywo, warsztaty dla małych i dużych, strefa wyśmienitych restauracji i strefa projekcji filmów kulinarnych. Oczywiście przewidziany jest również kiermasz smakowitych produktów. Zapowiada się niezła zabawa przez cały weekend.

Więcej informacji można znaleźć na www.goodfoodfest.pl.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Zobacz także:

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.