Facebook Google+ Twitter

Google bardziej osobisty. Zmiany w wyszukiwarce - zobacz film

Poszukiwanie informacji przez wyszukiwarkę jeszcze nigdy nie było tak osobiste. Mechanizm przeszuka między innymi twoje materiały w Google+.

W Google (kącik techniczny w Chicago) / Fot. mat.prasowe http://www.google.pl/intl/pl/press/images.htmlGoogle wprowadzi trzy nowe funkcje: "Twoje wyniki", "Profile w wyszukiwarce" i "Ludzie i strony".

Dzięki usprawnieniom wyszukiwarka przewertuje poza wynikami "publicznymi" także Google+ np. wpisy i zdjęcia zarówno użytkownika, jak i te, które zostały mu udostępnione.

W wynikach i przy autouzupełnianiu znajdziemy profile znajomych, albo profile osób wartych obserwowania. Zmiana pomoże także znaleźć informacje związane z wybranym tematem albo obszarem zainteresowań.

Pakiet funkcji nazwano "Search, plus Your World" (Wyszukiwarka plus Twój Świat).

"Zmieniamy Google w wyszukiwarkę, która rozumie nie tylko treści, ale także ludzi i związki między nimi" - informuje koncern.

Pierwsi z nowych możliwości będą mogli skorzystać w ciągu najbliższych dni użytkownicy angielskiego interfejsu.

Zobacz, jak to będzie działało:


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

gregorius
  • gregorius
  • 13.01.2012 09:24

Ciekawy pomysl. Mysle, ze wyszukiwarka Google w ten sposob zaoferuje jeszcze lepsze wyniki wyszukiwania. To jest moim zdaniem bardzo dobre.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dlatego nie ma mowy żebym się kiedykolwiek zarejestrował w tym Google+. Wystarczy mi fakt, że jeśli ktoś jest zalogowany na stałe na poczcie na Gmailu, to wszystkie jego tematy wyszukiwania trafiają na listę, do której ani nie ma dostępu, ani nie może zażądać żeby ją skasowali.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.