Facebook Google+ Twitter

Google+ goni Facebooka! 400 milionów użytkowników w 12 miesięcy!

Mija rok od startu Google+. Najnowsze dane dotyczące liczby użytkowników mogą zaskoczyć!

Sonda

Google+ czy Facebook?

Google+ goni Facebooka. Dogoni? / Fot. Google/YouTubeOd otwarcia portalu społecznościowego Google+ dla wszystkich zainteresowanych minął już rok. No, może nie od pełnego otwarcia. Ci, którzy mieli poniżej 18 lat musieli nieco poczekać - uzyskali tam dostęp dopiero 26 stycznia tego roku. Poza tym ich konto nieco różni się od zwykłego. Zmiany są jednak minimalne. Mają pomóc zapewnić lepsze bezpieczeństwo niepełnoletnim użytkownikom Google+. O tym wszystkim pisał na swoim profilu Bradley Horowitz. Jest to jedna z osób bezpośrednio odpowiedzialnych za Google+.

Tak naprawdę portal społecznościowy internetowego giganta został otwarty 28 czerwca 2011 roku. Z początku jednak dostęp wymagał specjalnego zaproszenia otrzymanego przez osobę, która już używała Google+. Podobna sytuacja miała miejsce w przypadku Gmaila. Ktoś z Was jeszcze to pamięta?


Czytaj dalej o popularności Google+ w oficjalnych danych i porównaniu ich do tych Facebooka -->


-> Profil autora na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Do hi - obsługa naprawdę nie jest skomplikowana i na pewno da sobie Pani/Pan radę z zarejestrowaniem się i korzystaniem. Proszę się nie poddawać i próbować dalej.

Komentarz został ukrytyrozwiń
hi
  • hi
  • 18.09.2012 21:01

Ja nie używam ani jednego i też żyję bez PejsZboków.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak się nie udostępnia wszystkiego o sobie, to się ma anonimowość w necie. A Facebook jest bardzo pożyteczny. Np wspaniale na nim się promuje schroniska dla zwierząt i świetnie działają akcje adopcyjne.

Komentarz został ukrytyrozwiń
AK
  • AK
  • 18.09.2012 10:44

Bawcie się w te bzdury owieczki, bawcie... Gugyl Sras podciągnie wyniki, to wprowadzi równie idiotyczne mechanizmy co Srejsbuk, włącznie z ograniczeniem prywatności. Dla ludzi o zamiłowaniach NWO pecunia non olet, i zrobią wszystko, żeby was maksymalnie wydoić.

Internet z założenia miał być anonimowy, a konformistyczni idioci robią wszystko, by stworzyć z niego jakiś ujednolicony twór, wpisać się w podmiot, który kontrolować będzie wszystkie jego odnogi (tak, jak to robi dziś Srejs ze swymi wszędobylskimi lajkami-srajkami i innymi bzdurami). I mógłbym się jeszcze nie czepiać, gdyby nie fakt, że za 10 lat nieposiadanie konta na srejsiku, gugly czy innych bzdurach może być na przykład bardzo źle postrzegane w pracy, albo urzędzie. Dlaczego? Bo właśnie większość konta posiada, to dlaczego ty nie masz, hę?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie wszystko da się wytłumaczyć Gmailem. W Stanach, Australii, Niemczech, nie jest aż tak powszechnie używany jak w naszym regionie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nic dziwnego że jest tylu użytkowników skoro G+ jest nachalnie wciskane przy zakładaniu nowego konta na Gmailu i praktycznie nie da się od niego uciec. Teoretycznie można go wyłączyć, ale co z tego skoro przy każdej edycji profilu się znowu pojawia i żąda uzupełnienia danych?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Daron
  • Daron
  • 17.09.2012 22:03

Używam Google+ i jest znacznie lepszy od "fejsa". Jest lepiej pomyślany, jest mniej spamu i ciekawsze dyskusje na poziomie. Kto ma dosc fb lub chce spróbować czegoś nowego to polecam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.