Facebook Google+ Twitter

Google Muzyka wreszcie w pełni dostępna w Polsce. Co oferuje amerykański gigant?

Google udostępnił w Polsce usługę Play Muzyka. Przypomina ona to, co oferują takie serwisy jak Spotify, Deezer czy WiMP. Oprócz streamingu jednak Google oferuje jeszcze dwie możliwości.

 / Fot. Google PlayOpcja All Access pozwala na strumieniowe słuchanie muzyki na modłę wyżej wymienionych serwisów. Przez pierwszy miesiąc możemy korzystać z niej za darmo, później będzie kosztowała 15,99 zł. Użytkownicy, którzy zdecydują się na subskrypcję do 15 sierpnia będą płacić obniżoną stawkę w następnych miesiącach, inni zapłacą 19,99 zł. Serwis liczy obecnie ok 20 mln utworów.

Oprócz streamingu Play Music to możliwość przesłania 20 tys. utworów z naszych urządzeń do chmury Google i możliwość ich słuchania z poziomu aplikacji na iOS, Android i przez przeglądarkę. Utwory będą dostępne ze wszystkich naszych urządzeń, które obsługują usługę.

Trzecia opcja to sklep muzyczny, w którym kupimy zarówno poszczególne utwory, jak i całe albumy. Ceny w sklepie podane są w złotówkach, a nie w euro, jak w Apple iTunes Store. Usługa sprzężona jest z naszym kontem w Google Play.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.