Facebook Google+ Twitter

Google+ rośnie w siłę, Facebook zagrożony?

Global Web Index opublikował informacje dotyczące liczby użytkowników poszczególnych portali społecznościowych. Wynika z nich, że w Google+ zarejestrowało się już 150 mln osób. Facebook ma ponad 450 mln użytkowników.

Sonda

Który portal społecznościowy najczęściej odwiedzasz?

 / Fot. Izabela Tchórzewska dla W24Portal społecznościowy Google+ ma już 150 mln zarejestrowanych użytkowników. Taką informację przekazał do wiadomości publicznej Global Web Index, podaje gazeta.pl.

Informacja ta jest zaskakująca zważywszy na fakt, iż pod koniec września, liczba użytkowników oscylowała w okolicy 40 mln. Oznacza to, że przez trzy miesiące portalowi przybyło 110 mln zarejestrowanych!

Wiadomości24 mają swoją stronę na Google+. Dodajcie nas do kręgów

Paul Allen z Google+ wyliczył, że dzienny przyrost użytkowników wynosił około 2 mln. Jeśli ta informacja znalazłaby potwierdzenie, Facebook mógłby obawiać się o pozycję lidera wśród portali społecznościowych.

Global Web Index podaje jednak, że Google+ jest na dzień dzisiejszy trzecim co do wielkości portalem społecznościowym.

W Google+, do swoich kręgów możecie dodać również Wiadomości24. Czekamy na Was :)!
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Ta liczba nie jest w ogóle zaskakująca, bo do Google+ zapisują się posiadacze Gmaila. W sumie oni cały czas byli zapisani, a teraz tylko powiększają ilość używanych usług.

Komentarz został ukrytyrozwiń

.... No to pięknie :) nk.pl przechodzi, zostały same "pokemony" i ludzie po 50-tce, fejs odejdzie, będzie google+, co dalej? świat idzie do przodu, ale myślę że jednak facebook jest jedynym miejscem gdzie ja osobiście najlepiej się czuję ...
Grzegorzu z ust mi wjąłeś, zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości.

Facebook prześcignął dotychczasowego lidera nk.pl i posiada najwięcej użytkowników wśród polskich portali społecznościowych -> http://arboblog.pl/infografikapolski-facebook-w-liczbach

Komentarz został ukrytyrozwiń
Grzegorz Pe
  • Grzegorz Pe
  • 23.12.2011 21:05

No to pięknie :) nk.pl przechodzi, zostały same "pokemony" i ludzie po 50-tce, fejs odejdzie, będzie google+, co dalej? świat idzie do przodu, ale myślę że jednak facebook jest jedynym miejscem gdzie ja osobiście najlepiej się czuję.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.