Facebook Google+ Twitter

Google+ rośnie w siłę, Facebook zagrożony?

Global Web Index opublikował informacje dotyczące liczby użytkowników poszczególnych portali społecznościowych. Wynika z nich, że w Google+ zarejestrowało się już 150 mln osób. Facebook ma ponad 450 mln użytkowników.

Sonda

Który portal społecznościowy najczęściej odwiedzasz?

 / Fot. Izabela Tchórzewska dla W24Portal społecznościowy Google+ ma już 150 mln zarejestrowanych użytkowników. Taką informację przekazał do wiadomości publicznej Global Web Index, podaje gazeta.pl.

Informacja ta jest zaskakująca zważywszy na fakt, iż pod koniec września, liczba użytkowników oscylowała w okolicy 40 mln. Oznacza to, że przez trzy miesiące portalowi przybyło 110 mln zarejestrowanych!

Wiadomości24 mają swoją stronę na Google+. Dodajcie nas do kręgów

Paul Allen z Google+ wyliczył, że dzienny przyrost użytkowników wynosił około 2 mln. Jeśli ta informacja znalazłaby potwierdzenie, Facebook mógłby obawiać się o pozycję lidera wśród portali społecznościowych.

Global Web Index podaje jednak, że Google+ jest na dzień dzisiejszy trzecim co do wielkości portalem społecznościowym.

W Google+, do swoich kręgów możecie dodać również Wiadomości24. Czekamy na Was :)!
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Ta liczba nie jest w ogóle zaskakująca, bo do Google+ zapisują się posiadacze Gmaila. W sumie oni cały czas byli zapisani, a teraz tylko powiększają ilość używanych usług.

Komentarz został ukrytyrozwiń

.... No to pięknie :) nk.pl przechodzi, zostały same "pokemony" i ludzie po 50-tce, fejs odejdzie, będzie google+, co dalej? świat idzie do przodu, ale myślę że jednak facebook jest jedynym miejscem gdzie ja osobiście najlepiej się czuję ...
Grzegorzu z ust mi wjąłeś, zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości.

Facebook prześcignął dotychczasowego lidera nk.pl i posiada najwięcej użytkowników wśród polskich portali społecznościowych -> http://arboblog.pl/infografikapolski-facebook-w-liczbach

Komentarz został ukrytyrozwiń
Grzegorz Pe
  • Grzegorz Pe
  • 23.12.2011 21:05

No to pięknie :) nk.pl przechodzi, zostały same "pokemony" i ludzie po 50-tce, fejs odejdzie, będzie google+, co dalej? świat idzie do przodu, ale myślę że jednak facebook jest jedynym miejscem gdzie ja osobiście najlepiej się czuję.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.