Facebook Google+ Twitter

Google umożliwi wreszcie wyłączenie wątków w poczcie Gmail

Dobra wiadomość dla tych, którzy nie lubią wyświetlania poczty Gmail w widoku wątków. Google za kilka tygodni wprowadzi możliwość wybrania standardowego sposobu segregowania maili.

Wiadomości w widoku wątków / Fot. Zrzut ekranuGdy prowadzimy korespondencję z pojedynczym odbiorcą, poszczególne wiadomości w Gmail połączone są w jeden wątek. O ile takie rozwiązanie sprawdza się w przypadku krótkiej korespondencji, może stanowić problem, gdy jest ona dłuższa i musimy zadać sobie trud, by odnaleźć maila, który szczególnie nas interesuje. Taki stan rzeczy utrzymywał się praktycznie, odkąd pojawił się Gmail. Jak donosi blog Antyweb, już za kilka tygodni ma się to zmienić. Gigant z Mountain View zdecydował się umożliwić użytkownikom, wybór sposobu wyświetlania poszczególnych maili.

Nowa funkcjonalność spodoba się szczególnie tym, którzy korzystali z klientów poczty elektronicznej i przyzwyczaili się do wyświetlania niezależnie, każdej przychodzącej wiadomości w skrzynce odbiorczej.

Po wprowadzeniu funkcji priorytetów, która umożliwia segregowanie wiadomości według ich ważności, to kolejne ulepszenie, które wprowadza Google w ostatnich tygodniach.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 10.10.2010 12:10

Sam używam Gmaila, i czasami denerwowało mnie to łączenie wiadomości w całość.
Myślę że to dobry krok.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.