Facebook Google+ Twitter

Google Voice poważną konkurencją dla Skype?

Skype, komunikator internetowy, oparty na technologii peer-to-peer doczekał się poważnego konkurenta. Google udostępnił Google Voice - aplikację umożliwiającą m.in. przekształcanie rozmów głosowych na tekst.

 / Fot. logo google voiceNowa usługa Google jest dostępna za darmo. Korzystanie z Google Voice jest możliwe wyłącznie dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych zarejestrowanych w Grand Central. Usługa udostępniona zostanie publicznie w najbliższych tygodniach. W Europie ma być dostępna za kilka miesięcy.

Google Voice oferuje m. in. połączenia lokalne, narodowe, konferencyjne, blokowanie kontaktów, wysyłanie SMS oraz konfigurowalne powiadomienia z możliwością odbierania wiadomością za pomocą poczty elektronicznej lub SMS. Aplikacja pozwala na wykonywanie darmowych połączeń krajowych, oferując zarazem tanie połączenia międzynarodowe – 2 centy za minutę.

 / Fot. http://1.bp.blogspot.com/_8626xcG6Kfw/SbhtYu6IEgI/AAAAAAAAASM/8yyATaXssaU/s1600-h/inbox2.png

Firma Google każdemu użytkownikowi przekaże oddzielny numer który jednocześnie będzie mógł być używany przez kilka telefonów.

Nowa usługa Google, powstała z przejęcia firmy Grand Central. Wszystko oparte jest o jego platformę - serwis Grand Central został zakupiony w 2007 roku za 50 mln dolarów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.