Facebook Google+ Twitter

Google zaatakuje Polskę miłością

Nie, to nie żart. Google obrało Polskę i Singapur za kraje, w których będzie promować swoją kampanię na rzecz walki z homofobią pod kryptonimem "Legalize Love", czyli "Legalizacja miłości."

 / Fot. Enrique Dans, CC2.0Jak donosi Tracy Clark-Flory z portalu salon.com już wkrótce koncern z Mountain View planuje rozpocząć zakrojoną na szeroką skalę kampanię na rzecz walki z homofobią.

Początek kampanii rozpocznie się w krajach, które właściciel najpopularniejszej wyszukiwarki na świecie uznał za niezwykle nieprzyjazne związkom homoseksualnym. Docelowo kampania ma objąć ponad 40 krajów, w których znajdują się oddziały Google.

Singapur został wybrany na kraj, gdzie rozpocznie się akcja ze względu na to, że prawo w tym kraju całkowicie zakazuje wszelkich kontaktów homoseksualnych i grozi za nie do dwóch lat więzienia.

Dlaczego Polska? Autorka portalu podaje jako jeden z przykładów cytat z prezydenta Lecha Kaczyńskiego: "Większość naszego społeczeństwa jest na szczęście heteroseksualna. Ród ludzi wyginąć by musiał, gdyby było inaczej." (RadioZet, 14.06.2004)

Kolejnym przykładem, który wpłynął na decyzję by akcja wystartowała w Polsce to badania, które pokazują, że 93 procent Polaków jest przeciwko adopcji dzieci przez pary homoseksualne.

Google czeka duże wyzwanie, ale jak powiedział Mark Palmer-Edgecumbe jeden z szefów giganta z Mountain View: "Jest to oczywiście bardzo ambitne dzieło - ale słuszne".
Znajdź nas na Google+


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

S.O.
  • S.O.
  • 12.07.2012 09:41

Są lepsze wyszukiwarki niż ta homoseksualna !

Komentarz został ukrytyrozwiń
StanSD
  • StanSD
  • 12.07.2012 03:36

Dość zboczeń t tej Judeopoloni. Żydki przez te swoje media, specjalnie wszystko robią, żeby rozbić zdrowe rodziny. Żeby było więcej patologii i wynaturzeń.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.