Facebook Google+ Twitter

Gorąca salsa i wybory Miss Fali w Łodzi

Sobota 1 sierpnia, była gorącym dniem w Łodzi. Dopisała pogoda, a atmosferę podgrzewały eliminacje do wyborów Miss Fali.

 / Fot. Arkadiusz MichalakImpreza jak co roku odbyła się na największym łódzkim kąpielisku Fala i przyciągnęła dużą liczbę uczestniczek oraz gości. Na tych ostatnich oprócz kolejnych wyjść i prezentacji pięknych kobiet, czekały pokazy tancerzy z łódzkiej szkoły tańca Urban Dance Zone.
Na scenie mogliśmy zobaczyć taniec afro oraz gorącą latynoską salsę. Szkoła tańca Urban Dance Zone, jest dobrze znana w Łodzi z salsy. Andreas Bromirski, główny instruktor szkoły, tworzył pierwszą łódzką szkołę salsy - Project Salsa.

Pokazy tańca przerywały kolejne wyjścia kandydatek na Miss, a po zakończeniu wyborów, tancerze zaprosili na scenę publiczność na krótki introkurs salsy. Frekwencja dopisała, a najlepszy z kursantów otrzymał w nagrodę karnet na dowolny kurs w szkole tańca.

Finał wyborów Miss AquaPark Fala 2009 odbędzie się 16 sierpnia. Taneczną oprawę ponownie zapewni Szkoła Tańca Łódź Urban Dance Zone Salsa Łódź.
Salsa Urban Dance Zone / Fot. Arkadiusz Michalak Salsa Urban Dance Zone / Fot. Arkadiusz Michalak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.