Facebook Google+ Twitter

Gorący, ostatni dzień Heineken Open'er Festival przed nami...

Uda mi się złapać oddech? Lilly Allen, Kings of Leon, The Prodigy? Będzie naprawdę gorąco!

Lily Allen o 20 na Main Stage. Czy i tym razem zachwyci publikę? / Fot. materiały organizatoraWszyscy czekają na dzisiejszą noc. Będzie to noc, o której niełatwo uda się zapomnieć. Na wszystkich scenach Heineken Open'er Festival pojawią się wielkie gwiazdy. Babie Doły to dzisiejszy zdecydowany pępek koncertowej Europy.

Na Young Talents Stage trwa występ zespołu Letko. O 18.30 na tej samej scenie pojawi się zespół o zachęcającej nazwie "The Calog". O 17 na Burn Beat Stage wejdze Envee. Ale tak naprawdę oczy wiszystkich będą skierowane na trzy największe sceny: Main Stage, Tent Stage i World Stage.

O godz. 18 na Main Stage wchodzi hip-hopowiec O.S.T.R (prawdopodobnie jedyny tak inteligentny). Tuż po nim, o 20, Lily Allen, która za pewne podbije serce chłopaków i dziewczyn. Zobaczymy. Następnie ok. 22.30 przed publikę wychodzi (jak czytamy na ulotce reklamującej Open'er) "najbardziej pożądany zespół świata" King of Leon. Później, a to jeszcze nie koniec, 15 minut po północy swój występ daje Placebo, o którym pisać nie trzeba. A potem... Potem to wisienka wszystkich wisienek, wisienka całego Open'era... The Prodigy. O 2. w nocy.

Na Tent Stage wielką publiczność zgromadzą na pewno takie zespoły jak The Black Tapes (za kilka minut rozpoczęcie koncertu), Kumka Olik i oczywiście The Ting Tings. Na World Stage o 19.30 wystąpi przeniesiony z wczoraj zespół Buraka Som Sistema, nastepnie zobaczymy Santigold i Gadającą Tykwę. Na koniec, pół godziny po północy, na deski sceny wchodzi Jazznova feat P. Randolph.

Relacja z koncertów już niedługo (dziś, około 22).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Keith Flint- mmm... jako nastolatka szalałam za nim. :D Świetna nazwa miejscowości. Ciekawe gdzie znaleźć Babie Górki? ;p

Komentarz został ukrytyrozwiń

Prodigy rok temu w Krakowie ogólnie szału nie zrobili, dla mnie mogłoby ich nie być... ;-) nie przepadam za nimi, a na dodatek pod sceną pełno "oszołomów"...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy ja wiem, czy Prodigy to taka wisienka... Zależy co kto lubi. Rok temu na CLMF nie porazili mnie specjalnie. Ciągle "f***", "motherf***", a reszta to wrzask. Ale to tak skromnie ode mnie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wow uwielbiam Allenkę. Badasska jakich mało. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.