Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

881 miejsce

"Gorączka Andrzejkowej Nocy". Bajm i Enej w katowickim Spodku

Chociaż do tegorocznych Andrzejek zostało jeszcze sporo czasu, to niektórzy już teraz wolą zaplanować sobie ciekawą imprezę.

Być może dobrą alternatywą na spędzenie tego wieczoru będzie koncert "Gorączka Andrzejkowej Nocy", który odbędzie się 30 listopada w katowickim Spodku. Ponad trzy godziny gorącej zabawy przy przebojach zespołów Bajm i Enej
BAJM to jeden z najpopularniejszych i największych polskich zespołów. Niewielu artystów może pochwalić się taką ilością wydanych płyt, przebojów i ponad trzema dekadami artystycznych sukcesów.
Podczas andrzejkowego koncertu Beata Kozidrak razem z zespołem zabierze swoich fanów w pełną wzruszeń i świetnej zabawy podróż po ponad 30-letniej historii grupy. Na pewno nie zabraknie hitów, przy których bawiło się wiele pokoleń: Biała armia, Mysli i słowa, Dzień za dniem.
Enej / Fot. M. Zmorzysko Enej pochodzi z Olsztyna. Ze względu na swoje korzenie zespół czerpie inspiracje z kultury ukraińskiej. Również nazwa grupy pochodzi od imienia ukraińskiego podróżnika Eneja. Od kiedy zespół wygrał pierwszą edycję ”Must Be The Music”, jest najbardziej rozchwytywaną grupą w Polsce. I trudno się dziwić. Grają muzykę lekką, szybko wpadająca w ucho, melodyjną. Jak sami o sobie mówią nie zostali zespołem jednego przeboju. W Spodku na pewno usłyszymy dużą porcję wschodniej muzyki zamkniętej w przebojach: Radio hello, Skrzydlate ręce, Ulice, Myla moja. Nie zabraknie zapewne utworów z nowej płyty, która wejdzie na rynek w połowie tego miesiąca.
 / Fot. Materiały organizatora Bilety można kupić w: Spodek kontener kasowy, EMPiK, Media Markt, Centrum Kultury Plac Sejmu Śląskiego 2, ticketpro.pl, ticketportal.pl, biletin.pl
Ceny biletów na koncert to: 100 zł, 90 zł, 80 zł, 70 zł. Do 10 listopada można kupić wejściówki na niebieską strefę w promocyjnej cenie 35 zł. Koncert w Spodku rozpocznie się 30 listopada o godzinie 19:00.
Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.