Facebook Google+ Twitter

"Gordon Brown jest despotą, który tyranizuje swoich współpracowników''

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2010-02-21 22:53

''Gordon Brown jest despotą, który tyranizuje swoich najbliższych współpracowników z Downing Street". Tak o brytyjskim premierze pisze w najnowszej książce Andrew Rawnsley, znany na Wyspach Brytyjskich dziennikarz polityczny magazynu "The Observer". Opublikowane właśnie w mediach fragmenty książki wywołały prawdziwą burzę.

Rawnsley twierdzi, że premier Brown często krzyczy na swoich współpracowników, potrafi też szarpać ich za kołnierzyki. Według książki, Brown wpadał też we wściekłość na swoją sekretarkę za to, że ta zbyt wolno pisze.

Gabinet brytyjskiego premiera w oficjalnym oświadczeniu zaprzeczył takim doniesieniom. Również Gordon Brown w rozmowie z Channel Four powiedział, że informacje o jego napadach furii są nieprawdziwe.

"Nigdy nikogo w swoim życiu nie uderzyłem. Oczywiście, że w gorących momentach zdarza się mówić coś dosadnie i w mocnych słowach i wpadać we wściekłość, ale na samego siebie" - powiedział Gordon Brown.

Książka "The End of the Party" ma ukazać się w brytyjskich księgarniach 1 marca. Jej autor, Andrew Rawnsley ma opinię doświadczonego dziennikarza z bardzo dobrymi kontaktami w Partii Pracy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.