Facebook Google+ Twitter

Gorlice. Sport w walce z patologią. Bądź z nami podczas majówki

Picie alkoholu przez młodzież w parku albo pod blokiem to zjawiska, które już nikogo nie dziwią. Jednak nie wszyscy zostawiają te sprawy własnemu biegowi i próbują z nimi walczyć.

 / Fot. plakat imprezyW Gorlicach działa zatrudniony przez Urząd Miasta animator sportu i rekreacji, który już od prawie roku przygotowuje wiele ciekawych imprez, mających na celu odciągnąć młodzież od różnego rodzaju negatywnych działań.

Na zbliżający się weekend i majówkę, animator postanowił również wymyślić kilkanaście ciekawych imprez, które mają pozwolić młodzieży zagospodarować wolny czas. Na najlepsze zespoły poszczególnych zawodów czeka wiele atrakcyjnych nagród, ufundowanych przez UM Gorlice.

Program imprez 28.04-1.05:
28.04 (sobota) - od godz.16.30 na boisku szkolnym MZS nr 4 w Gorlicach odbędzie się turniej koszykówki dziewcząt i chłopców.

29.04 (niedziela) - od godz.16 na boisku sportowym przy ul. Kopernika odbędzie się turniej piłki nożnej "Nasze Euro 2012" o Puchar Prezesa Zarządu Osiedla nr 2 w Gorlicach Michała Jurczyka.

1.05 (wtorek) - od godz.14 na boisku sportowym Orlik w Gorlicach odbędzie się turniej piłki nożnej "Twoja Liga Mistrzów" o Puchar Animatora Sportu i Rekreacji w Gorlicach Łukasza Brzeziańskiego.

Zapisy bezpośrednio przed zawodami lub pod nr. tel. 600-777-408 lub lukasz-brzez24@wp.pl

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.