Facebook Google+ Twitter

Gorlice wzorowo walczą z patologią

Picie alkoholu czy zażywanie narkotyków przez młodzież to szara rzeczywistość, którą widzimy na każdym kroku. W Gorlicach próbuje się ograniczyć to niepokojące zjawisko.

Dlatego prawie rok temu, Urząd Miasta Gorlice zatrudnił dwóch animatorów sportu i rekreacji. Jednym z nich jest Łukasz Brzeziański, który, aby walczyć z patologiami i uzależnieniami organizuje wiele ciekawych imprez, takich jak np. 14 kwietnia w sobotę w Club10 Kręgielnia w Galerii Parkowej. Odbędzie się tam II Live Game FIFA 12. Turniej gry komputerowej potrwa od godz. 14.30 do godz. 1. W tym przypadku obowiązuje opłata startowa w wysokości 6 zł.

15 kwietnia w niedzielę na boisku sportowym orlik w Gorlicach odbędzie się turniej piłkarski "Liga Małych Mistrzów" o Puchar Animatora Sportu i Rekreacji w Gorlicach. Zawody potrwają od godz. 14 do godz. 19.

22 kweitnia w niedzielę na boisku sportowym MZS nr 4 w Gorlicach odbędzie się Turniej Koszykówki dziewcząt i chłopców "Triobasket Gorlice 2012". Zawody rozpoczynają się o godz. 15 i potrwają do godz. 19.

28 kwietnia w sobotę w Club10 Kręgielnia w Galerii Parkowej odbędzie się Turniej Kręgli dla dzieci i młodzieży I Bowling Cup Gorlice 2012. Zawody rozpoczynają się o godz. 16.30. W tym przypadku obowiązuje opłata startowa w wys. 6 zł

29 kwietnia w niedzielę na boisku sportowym przy ul. Kopernika odbędzie się Turniej Piłki Nożnej dla dzieci i młodzieży "Nasze Euro 2012" o Puchar Zarządu Osiedla Magdalena w Gorlicach. Zawody rozpoczynają się od godz. 15.30 i potrwają do godz. 19.

Zapisy bezpośrednio przed zawodami bądź pod nr tel. 600-777-408, lukasz-brzez24@wp.pl

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.